V súčasnosti je na trhu množstvo prémiových smartfónov, no veľa užívateľov má problém nájsť ten pravý, ktorý má všetky požadované funkcie a zároveň je pre nich dostupný. S moto z3 play sme sa tomu rozhodli čeliť. Pokračuje v dedičstve moto z pridaním pokročilejšieho bezrámového displeja do sofistikovaného Motorola dizajnu a pridáva umelú inteligenciu na dosah ruky s dvojitými inteligentnými kamerami so snímaním hĺbky a inteligentnejšími kontextovými výpočtami. Je to vysokokvalitné a prémiové mobilné prostredie prístupné všetkým, obsahujúce dôležité funkcie, ktoré treba mať a s možnosťou prekračovať každodenné využitie s moto mods.

null

Urobte viac s moto mods

Váš mobilný zážitok sa nekončí s vaším telefónom. To je dôvod, prečo moto z a moto mods1 prekonávajú obmedzenia bežných smartfónov a poskytujú vám pokročilé funkcie v okamihu. Naša modulárna technológia transformuje váš moto z3 play do mobilného zážitku, ktorý vám umožní preskúmať vaše vášne. Tlačte Polaroid® fotky v sekundách priamo z vášho telefónu, kdekoľvek premietajte na 70” obrazovku alebo klepnite na osobného asistenta pre hudbu, správy, otázky a ďalšie. Jednoducho povedané, rodina moto z robí to, čo žiaden iný smartfón nemôže. Vzhľadom na náš záväzok k spätnej kompatibilite, všetky vaše obľúbené moto mods pracujú s vaším novým moto z3 play.

Navrhnutý pre vás, s bezrámovým sledovaním: Navrhli sme moto z3 play s ohľadom na vaše potreby. Je vyrobený výhradne z Corning Gorilla Glass a ľahkého kvalitného hliníka s vysokou pevnosťou. Pozrite si viac – a rolujte menej –  s o 13 percent väčšou plochou obrazovky a väčšou hustotou pixelov na palec ako pri predchádzajúcej generácii s rovnakými rozmermi produktu. 6-palcový Full HD Super AMOLED displej a pomer strán 18:9 vám umožňujú bezrámové sledovania pre vyhľadávanie novej šou alebo sledovanie vášho obľúbeného blogu. A keďže vieme, že dostať z obrazovky viac je dôležité, presunuli sme snímač odtlačkov prstov na stranu – ale zanechali sme jednoduchý navigačný panel založený na gestách na spodnej strane.

Inteligentnejšia skúsenosť s kamerou: Zachyťte brilantné, ostré fotografie, dokonca aj počas zamračených dní alebo v interiéri, s duálnymi 12 MP a 5 MP kamerami, prvými pri moto z play. Buďte kreatívni s inteligentnými AI kamerami s hĺbkovým snímaním a novými fotografickými funkciami, ktoré zahŕňajú Cinemagraphs. So zabudovanými Google Lens3, prináša inteligentná kamera moto z3 play umelú inteligenciu do popredia a ukazuje viac ako je možné sledovať voľným okom s funkciami vyhľadávania každodenných objektov, kopírovania a prekladania textu4 a poskytovania ďalších informácií o pamiatkach. Cinemagraphs pridávajú zábavnú a kreatívnu príchuť pre vaše fotografie zastavením momentu vo videu, pričom časť záberu ostáva animovaná – unikátna kombinácia videa a fotografie. A pre perfektnú selfie, všetko, čo potrebujete spraviť, je voľba portrétového módu a vylepšená 8 MP predná kamera moto z3 play sa postará o zvyšok.

Výkon, ktorý potrebujete: moto z3 play je pripravený na to, čo vám prináša deň s o 30 percent rýchlejším procesorom Snapdragon 636 a batériou s dlhou výdržou – až 40 hodín kombinovanej výdrže batérie2 po pripojení Moto Power Pack módu. Vždy sa rozprávate s Alexou5? moto z3 play zaručuje, že váš hlasový asistent je bezchybný – dokonca aj v režime spánku – so štyrmi mikrofónmi a prirodzenému spracovaniu jazykov s nízkym odberom energie. Taktiež sa optimalizuje hlasový vstup pre vyššiu presnosť a spoľahlivosť ovládania hlasu.

Moto Experiences: moto z3 play prichádza so všetkými intuitívnymi Moto Experiences, ktoré máte radi, vrátane Moto Display6 a Moto Actions. Umožňujú vám ľahký prístup k užitočným funkciám telefónu v správnom čase. Predtým ako idete spať, nočný displej automaticky nastaví vašu obrazovku do teplejších tónov, aby sa vám lepšie zaspávalo. Potrebujete urobiť fotku? Jedoducho zatočte zápästím, aby ste zapli fotoaparát. Potrebujete svetlo navyše? Zapnite baterku jednoduchým potrasením. Vytvorte snímku obrazovky pomocou funkcie rýchleho snímania obrazovky s jednoduchým gestom s tromi prstami.

Balíky, ktoré pre vás pracujú: Prispôsobenie vášho smartfónu tak, aby zodpovedalo vašim túžbam a potrebám, je prístupnejšie vďaka moto z3 play + moto mod balíkom. Či už hľadáte väčšiu silu alebo zábavu na cestách, moto mod balíky vám vyhovejú.

Vlastnosti, funkcionalita, produktové špecifikácie sa líšia podľa mobilného operátora, a môžu sa zmeniť bez oznámenia alebo záväzku. Niektoré funkcie, funkcionalita a špecifikácie produktu môžu závisieť od siete a podliehajú dodatočným podmienkam a poplatkom. Pred zakúpením si prečítajte podrobnosti o produkte konkrétneho mobilného operátora.

1Moto Mods™ predávané samostatne

2 Všetky tvrdenia o výdrži batérie sú približné a založené na zmiešanom profile používania (ktorý zahŕňa aj čas použitia a pohotovostný režim) v optimálnych sieťových podmienkach. Skutočný výkon batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov vrátane intenzity signálu, nastavení siete a zariadenia, teploty, stavu batérie a modelov používania.

3Google Lens aktuálne podporuje nasledujúce jazyky: Angličtina, Španielčina, Francúzština, Nemčina, Taliančina, Portugalčina, Poľština, Holandčina, Fínčina, Madarčina, Čínština, Hindčina, Thajčina, Indonézština, Filipínčina, Turečtina. Dodatočné jazyky  môžu byť pridané v budúcnosti.

4Textový skener podporuje rozpoznávanie textu pre nasledujúce jazyky:  Angličtina, Portugalčina, Španielčina, Nemčina, Francúzština, Taliančina, Ruština.

5 Amazon Alexa je dostupná iba na vybraných trhoch, vrátane USA, Nemecka a Veľkej Británie. Nie všetky dostupné Amazon Alexa funkcie dostupné na zariadeniach Amazon Echo môžu byť podporované.

6Moto Display funkčnosť sa líši v závislosti od použitej aplikácie.

Značky: