Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

V holandskom Amsterdame v utorok 8. marca odštartoval veľtrh FESPA Digital 2016.

Spoločnosť Canon tu do piatku 11. marca predstaví príležitosti, ktoré tlač prináša kreatívnym odvetviam.

Kreatívny a kultúrny segment vytvára cez 3 % hrubého domáceho produktu a pracovných miest celej Európskej únie a je tretím najväčším v Európe. Pre poskytovateľov tlačových služieb, komerčnej reprografiky, grafiky a fotografov predstavuje FESPA príležitosť, ako získať novú inšpiráciu a príležitosti k rastu ich podnikania, získania konkurenčných ponúk a špecializáciu na nové trhy.

Čo tím Canon ponúka návštevníkom na veľtrhu FESPA Digital 2016?

  • Ukážky, ako experimenty s novými aplikáciami a technológiami môžu odhaliť kreativitu v tlači a transformovať obchodné ponuky.
  • Exkluzívne ukážky nového radu veľkoformátových tlačiarní, ktoré prichádzajú s prelomovou technológiou od vstupu po výstup.
  • Európsku premiéru dvoch nových viacúčelových plochých tlačiarní Océ Arizona 1280 XT a Océ Arizona 1280 GT.
  • Prezentáciu špičkových technológií 3D tlače.
  • Rady, ako môže kreativita, architektúra a výrobný priemysel ťažiť z rastúceho kreatívneho odvetvia.

Canon je na veľtrhu sprevádzaný mnohými partnermi, vrátane fotografa, dizajnéra a filmára Cliva Bootha, Daga Myrestranda, výkonného riaditeľa nórskej spoločnosti Bitmap, ktorá poskytuje fotografické, filmárske i kreatívne tlačové služby, alebo zástupcami uznávanej Design Academy Eindhoven. Návštevníci expozície Canon majú jedinečnú možnosť pri diskusiách získať množstvo čerstvých nápadov a názorov, ktoré môžu pomôcť dosiahnuť úspech v kreatívnom odvetví. Hostia sa zároveň dozvedia, ako vyťažiť maximum z digitálnej tlače a dostanú tiež informácie o mnohých tlačových aplikáciách, ktoré sú pre kreatívnych profesionálov k dispozícii.