Nábytok z IKEI dobije mobilné zariadenia

1

IKEA prichádza s novou sériou nábytku, ktorá rozšíri možnosti bezdrôtového nabíjania najnovších smartfónov  v domácom prostredí alebo v práci pomocou Wireless Power Consortium (WPC). Keďže túto technológiu zatiaľ podporujú iba najnovšie smartfóny od spoločnosti Samsung (Samsung Galaxy S6 a Samsung Galaxy S6 edge), budeme si musieť na masové používanie tejto technológie počkať.

V dnešnej dobe požadujú spotrebitelia jednoduchý, efektívny a pohodlný spôsob nabíjania elektronických zariadení čo si švédsky výrobca nábytku uvedomuje a preto vychádza v ústrety týmto potrebám zabudovaním bezdrôtovej technológie nabíjania priamo do vybavenia domácnosti, čím mení napríklad nočné stolíky, lampy či písacie pracovné stoly na miesta pre nabíjanie elektroniky. Ide o dizajnové nábytky či príslušenstvo, ako tomu už je pri tejto značke zvykom.

Nábytok by tak mal riešiť častý problém s neželanou spleťou káblov,  hľadania nabíjačky či najbližšej elektrickej zásuvky.

 

(Zdroj: TS Samsung, Engadget.com)

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Jeden komentár

  1. Pingback: VIDEO: Samsung vyrobil monitor, ktorý vám nabije telefón. Bezdrôtovo | touchIT

Pridaj komentár