Nahrávanie hovorov by mohla priniesť aplikácia Phone od Googlu

0

Aplikácia má niektoré charakteristické znaky v beta verzii.

Nie je ale isté, že sa funkcia, ktorá značí nahrávanie hovorov dostane aj do niektorých z finálnych verzií. Niektoré iné aplikácie na správu hovorov umožňujú ich nahrávanie. Natívna od Googlu, ktorú nájdete v zariadeniach Pixel, smartfónoch s verziou Android One alebo telefónmi využívajúcimi rozhranie MIUI, má napríklad rozpoznanie spamových hovorov, nahrávanie nie.

Na serveri XDA Developers sa objavil reťazec, ktorý by mohol prezrádzať prípravu tejto funkcie do budúcna. Našli ju v aplikácii Phone vo verzii 43.0.289191107.

<string name="incall_label_record">Record</string>

<string name="incall_content_description_record_unchecked">Record</string>

<string name="incall_content_description_record_checked">Recording</string>

Zatiaľ je tu priveľa otáznikov a ak sa aplikácia dostane na Google Play s touto funkciou, nie je ešte isté jej sprístupnenie všetkým. Môže sa stať, že ju bude Google blokovať pre svoje zariadenia Pixel alebo pre špecifické verzie Androidu, napríklad Android One.

Zdroj: MSPoweruser

Titulný obrázok: XDA Developers

Prečítajte si aj:

Odomykanie tvárou na Google Pixel 4 nefunguje spoľahlivo

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>