Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Allianz – SP získala hneď dve prvenstvá v ankete SIBAF Award® 2018. V silnej konkurencii tak obhájila minuloročné prvenstvo v kategórii Havarijné poistenie motorových vozidiel a v tomto ročníku k nemu pribudlo aj prvenstvo v novej kategórii Poistenie občanov (majetku a zodpovednosti za škodu). V kategórii Poistenie priemyslu a podnikateľom získala Allianz – SP v ankete druhé miesto. 

„Opätovné ocenenie našich produktov a služieb zo strany odbornej verejnosti nás veľmi teší. Kladieme veľký dôraz na zlepšovanie, skvalitňovanie, ale aj zjednodušovanie produktového portfólia a snažíme sa pružne reagovať na nové požiadavky a potreby trhu a klientov. Ocenenia Sibaf sú pre nás motiváciou pokračovať v nastavenom trende naďalej,” hovorí viceprezident rezortu produktov a upisovania rizík Allianz – SP Jozef Paška, ktorý ocenenia prevzal.

Anketa SIBAF Award® sa koná pravidelne už od roku 2006 a sprostredkovatelia poistenia v nej hodnotia kvalitu služieb a servisu poisťovni. V tomto ročníku sa do hlasovania zapojilo 76 spoločností, sprostredkovateľov poistenia. Novinkou bola špeciálna kategória Počin roka, ktorej cieľom je odmeniť a vyzdvihnúť aktivity, ktoré prispeli k transparentnosti, zvýšeniu (úrovne) vzdelávania laickej a odbornej verejnosti, publikačnej činnosti ap. v oblasti poistného trhu na Slovensku. Počinom roka 2018 sa podľa hlasovania prítomných stala Hromadná pripomienka proti zavedeniu dane z poistenia.

Viac informácií nájdete tu:

Získané ocenenia Allianz – SP v ankete SIBAF Award® 2018:

  • 1. miesto v kategórii Havarijné poistenie vozidiel
  • 1. miesto v kategórii Poistenie občanov (majetku a zodpovednosti za škodu)
  • 2. miesto v kategórii Poistenie priemyslu a podnikateľov

Značky: