Netflix: Tomb Raider ako animovaný seriál

0

Streamovacia platforma sa púšťa do novo objavených vôd.

Spojenie Tomb Raider a Netflixu by mohlo byť predzvesťou dobre zvládnutého projektu. Na rozdiel od Witchera však pôjde o animovanú sériu. O Lare na Netflixe informoval NX vo svojom účte na Twitteri.

Scenár by mal byť postavený na „reboot“ trilógii, čomu bude pravdepodobne odpovedať nielen grafické stvárnenie ale aj samotný dej.

Je celkom pochopiteľné, že táto animovaná séria bude zasadená do deja dá sa povedať najnovších dielov tejto hernej sérii.

Staršie tituly ako Tomb Raider, ak vynecháme verzie ako Legend alebo Underworld či Anniversary by tiež stáli za grafické stvárnenie. Popravde, dejovo by boli zaujímavé aj úplne prvé série, avšak pri novodobom grafickom stvárnení. Na Netflix sa pripravuje v anime verzii aj Assassin’s Creed. Uvidíme, akú kvalitu a úspech budú dosahovať.

Zdroj: Twitter

Prečítajte si aj:

Netflix chystá zlepšenia: Kodek vďaka, ktorému budete lepšie rozumieť

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár