Niceboy má pre vás Full HD vybavenie na letné podujatia. Spielbergovské zábery, deti na dovolenke v bezpečí a hudbu, ktorá sa ozýva od podlahy!

Neodchádzajte z hotela, dobre?

Chvíľku pre seba si na dovolenke zaslúži 10 rodičov z 10. Svoje ratolesti môžete nechať bez dozoru, pretože o stráženie detí sa za vás postará Niceboy Watch KIDS PATROL. Vytvorte bezpečnú zónu, v ktorej sa vaše dieťa môže pohybovať po areáli hotela. Pre každý prípad aplikácia hlási aktuálnu polohu dieťaťa a vďaka SIM karte s pripojením 4G môžete hodinky používať na telefonovanie a posielanie hlasových správ dieťaťu.

P.S.: Pred kritickou svokrou to nazvime „nezávislosť„.

Niceboy Watch KIDS PATROLZdroj: Niceboy
Niceboy Watch KIDS PATROL

Nechystáte sa k moru? Aspoň si pustite hudbu!

Niceboy RAZE 3 Titan je Rambo medzi reproduktormi. Nezničí ho dážď, prach ani pád do bazéna. Výkon 50 W vám vydrží až 15 hodín. Krištáľovo čistý zvuk vďaka technológii MaxxBass vylepší každú letnú párty. V prípade potreby slúži aj ako powerbanka a má integrovanú anténu na počúvanie rádia.

Niceboy Raze 3 TitanZdroj: Niceboy
Niceboy RAZE 3 Titan

Len vy a vaše počúvanie

Utečte od každodennej rutiny. Slúchadlá Niceboy HIVE Beans vydržia 20 hodín krištáľovo čistého zvuku a spolupracujú so službami Google Assistant a Siri. Pri každom počúvaní sa s vami stretnú – po zapnutí sa automaticky spárujú so známym zariadením. Úľava! Jediným dotykom môžete tiež ovládať hovory, hlasitosť a preskakovanie skladieb bez toho, aby ste museli vyťahovať telefón. Enjoy your sounds!

Niceboy HIVE BeansZdroj: Niceboy
Niceboy HIVE Beans

Bež, skáč, ťahaj za plyn

Akčná kamera Niceboy VEGA X STAR s rozlíšením 4K je jednou z najdostupnejších na trhu. A ponúka toho veľa! Štyri úrovne rozlíšenia, vodoodolnosť vďaka puzdru, dva displeje, 170° snímanie, fotoaparát a ďalšie.

Čo budú mať všetky výstupy spoločné?

100 % stabilita obrazu. Vďaka technológii stabilizácie X-STEADY a skutočnému natívnemu snímaniu. Ak sa teda niečo na záberoch z adrenalínovej jazdy trasie, je to váš hlas, nie zábery.

Niceboy VEGA X StarZdroj: Niceboy
Niceboy VEGA X Star

Všetky kúsky nájdete na niceboy.eu.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Niceboy.

Značky: