Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

K robotickým vysávačom Charles teraz značka Niceboy pridáva prvého zástupcu novej kategórie tyčových akumulátorových vysávačov Niceboy ION Hurricane H5.

Tento domáci pomocník vo vyhotovení 2 v 1 v sebe kombinuje tyčový aj ručný vysávač. Vysávač odstraňuje nečistoty pomocou výkonného systému nasávania s cyklónovou technológiou Cyclone PRO a päťstupňového filtračného systému MAX Clean. Batéria poskytuje energiu na 35 minút vysávania a prachová nádoba s objemom 600 ml vystačí aj na upratovanie väčších priestorov. Súčasťou balenia je aj súprava nadstavcov na upratovanie ťažko dostupných miest.

Všestranný pomocník na upratovanie domácnosti

Niceboy ION Hurricane H5 vo vyhotovení 2 v 1 premeníte v priebehu okamihu z tyčového vysávača na ručný vysávač. Vysávač odstráni nečistoty zo všetkých typov tvrdých podláh (parkety, PVC, linoleum) aj kobercov. V balení preto nájdete dva špeciálne kefy pre motorizovanú podlahovú hlavicu – jednu na tvrdé podlahy a jednu na koberce. Súčasťou balenia je aj súprava nadstavcov, ktoré využijete aj na upratovanie pohoviek, nábytku aj vozidla. Vítaným doplnkom je štrbinová hubica na vyčistenie úzkych priestorov. Kombinovaná kefová hubica je vhodná na upratovanie čalúneného nábytku a plôch stolov, políc a pod. Hlavice je možné pripevniť buď priamo k motorovej jednotke, alebo k dlhej trubici, prípadne šikovnej ohybnej trubici. S príslušenstvom Niceboy ION Hurricane H5 tak získavate deväť kombinácií vysávača, ktoré výrazne rozširujú možnosti upratovania.

Dokonalé upratovanie vďaka pokročilým technológiám

Vysávač Niceboy ION Hurricane H5 je osadený motorom s príkonom 150 W. Spojením vysokého výkonu s pokročilou cyklónovou technológiou Cyclone PRO vysávač spoľahlivo vysaje nielen väčšie, ale aj mikroskopické nečistoty. Vysávač ponúkne 2 úrovne nasávacieho výkonu – nižší na bežné, rýchle vysávanie a vysoký výkon na naozaj dôkladné upratovanie. Niceboy ION Hurricane H5 je ideálnym vysávačom aj pre domácnosti s alergikmi. Vysávač je vybavený vysokoúčinným päťstupňovým filtračným systémom MAX Clean. Integrovaný HEPA filter maximálnej triedy H13 sa vyznačuje najvyššou možnou filtračnou účinnosťou – eliminuje 99,95 % všetkých častíc až do veľkosti 0,06 mikrometra.

Jednoduché použitie a ľahká údržba

Akumulátorové napájanie dáva vysávaču voľnosť pohybu bez závislosti od dĺžky kábla a vzdialenosti od zásuvky. Vysokokapacitná Li-Ion batéria poskytuje výdrž na 35 minút vysávania na jedno nabitie. Súčasťou balenia je nielen nabíjací adaptér, ale aj praktický nabíjací dok na uchytenie na stenu, ktorý súčasne predstavuje aj šikovný spôsob uskladnenia vysávača. K vysávaču Niceboy ION Hurricane H5 nie sú potrebné žiadne prachové vrecúška. Nečistoty zachytí prachová nádoba s objemom 600 ml, ktorú po dokončení upratovania jednoducho vysypete do odpadkového koša. Nízka hmotnosť 2,2 kg pre tyčový vysávač (1,3 kg v režime ručného vysávača) spolu s ergonomickou rukoväťou prispievajú k jednoduchej a pohodlnej manipulácii. Podlahová motorizovaná hlavica je osadená praktickými LED diódami, ktoré osvetľujú vysávaný priestor – neprehliadnete tak jedinú smietku ani pri vysávaní kútov a tmavých miest v domácnosti.

Kľúčové vlastnosti:

  • Vyhotovenie 2 v 1 – tyčový a ručný vysávač v jednom tele
  • Vysávač na všetky typy podláh (tvrdé podlahy aj koberce)
  • Výdrž až 35 minút na jedno nabitie
  • Súčasťou balenia je súprava špecializovaných nadstavcov
  • Filtračný systém MAX Clean s HEPA H13 filtrom (odstráni 99,95 % nečistôt)
  • Výkon 150 W s cyklónovou technológiou Cyclone PRO
  • 2 úrovne nasávacieho výkonu
  • Motorizovaná podlahová hubica s LED osvetlením
  • Prachová nádoba s objemom 600 ml
  • Nízka hmotnosť a ergonomická rukoväť

Vysávač Niceboy ION Hurricane H5 kúpite za 115 €.

Viac informácií na www.niceboy.eu

Značky: