Nová aktualizácia aplikácie Google Fit uľahčí jej používanie

0

Zaznamenávanie športových aktivít a monitorovanie zdravia bude ešte jednoduchšie.

Google pripravili skvelú novinku pre tých, ktorí používajú fitness aplikáciu Google fit bez inteligentných hodiniek so systémom Wear OS. Spoločnosť z Mountain View práve oznámila, že používanie Google Fit je po poslednej aktualizácii omnoho jednoduchšie. Novinka sa teraz postupne dostáva na zariadenia so systémom Android aj iOS.

Google Fit

Zdroj: PhoneArena

Jednoducho povedané, ak máte telefón s Androidom, môžete teraz kliknutím alebo potiahnutím po miniaplikácii (widgete) získať prístup k svojim štatistikám Google Fit. Ak používate iPhone, môžete prejsť prstom po miniaplikácii v zobrazení Today a zobraziť svoje podrobné štatistiky. Ak máte inteligentné hodinky s Wear OS, posúvaním doľava je možné zobraziť štatistiky v Google Fit.

Nevieme, prečo sa spoločnosť Google rozhodla zamerať na tieto drobné zmeny namiesto toho, aby vyriešila mnohé problémy vo Wear OS. No aj táto zmena je lepšia ako žiadna. Dúfame, že ďalšia aktualizácia prinesie ešte viac užitočných zmien.

Zdroj: PhoneArena

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy Watch Active2: Pre aktívnych športovcov (RECENZIA)

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>