Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Pozvite priateľov, aby si tiež predplatili službu HP Instant Ink zdieľaním vášho jedinečného odkazu. Za každého priateľa, ktorý sa takto zaregistruje, poskytne spoločnosť HP obom 3 MESIACE SLUŽBY ZADARMO. Kampaň trvá do 31. januára 2023.

Spoločnosť HP oznámila novú marketingovú kampaň „Odporučte priateľovi“, ktorá umožňuje predplatiteľom Instant Ink a ich priateľom získať 3 bezplatné mesiace služby.

Postup je jednoduchý a dostupný pre všetkých predplatiteľov služby HP Instant Ink prostredníctvom ich osobného účtu Instant Ink na hpinstantink.com. Po prihlásení do svojho osobného účtu Instant Ink používatelia nájdu svoj  odkaz na odporúčanie s jedinečným kódom, ktorý môžu zdieľať so svojimi priateľmi alebo rodinou.

Každé nové predplatné HP Instant Ink, ktoré sa aktivuje pomocou takéhoto odkazu znamená 3 bezplatné mesiace pre súčasného predplatiteľa HP Instant Ink, ktorý zdieľal odkaz a 3 bezplatné mesiace pre nového predplatiteľa, ktorý použil odkaz na úspešnú registráciu jeho nového predplatného HP Instant Ink. Táto 3-mesačná propagačná ponuka je obmedzená a bude k dispozícii iba do 31. januára 2023.

V rámci marketingovej kampane „Odporučte priateľovi“ nie je obmedzený počet odporúčaní, ktoré môže každý z predplatiteľov HP Instant Ink zdieľať s potenciálne novými používateľmi HP Instant Ink. Ponuka 3 bezplatných mesiacov je ekvivalentná aktuálnemu plánu stránok a nepokrýva ďalšie stránky v prípade, ak nový používateľ prekročí počet stránok svojho mesačného plánu stránok. Každý nový odporúčaný predplatiteľ dostane 3 bezplatné mesiace, ktoré zodpovedajú zvolenému plánu stránok odporúčajúceho.

Prostredníctvom predplatného HP Instant Ink ponúka spoločnosť HP bezproblémovú tlač, ktorá umožňuje zákazníkom mať atrament alebo toner vždy po ruke, keď ich potrebujú, čo používateľom umožňuje ušetriť až 70 % atramentu a až 50 % tonera. HP Instant Ink je založený na počte strán, ktoré sa vytlačia za mesiac, nie na kazetách.

Predplatitelia si môžu vybrať plán strán, ktorý zodpovedá ich mesačnému objemu tlače. Bez ohľadu na veľkosť tlačových objemov existuje možnosť pre každého používateľa. Tlačové plány začínajú od 0,99 €, pokrývajú 10 strán mesačne a zahŕňajú atrament alebo toner, bezproblémové doručenie a predplatenú recykláciu. Používatelia môžu svoj plán kedykoľvek zrušiť alebo zmeniť. Ďalšie podrobnosti nájdete na stránke hpinstantink.com

Značky: