Nové vydanie časopisu TOUCHIT práve vychádza.  Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať už teraz cez mobilnú aplikáciu. Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Čo všetko v novom vydaní TOUCHIT nájdete?

TOUCHIT 7-8/2021Zdroj: TOUCHIT

V novom vydaní sme otestovali Garmin Forerunner 55, inteligentné hodinky, ktoré sú stvorené pre bežcov.

Hlavnú tému vydania sme venovali študentom a školákom, ktorí by mali v septembri opäť začať chodiť do škôl. Poradíme im s výberom vhodného notebooku, ponúkneme tipy, ako využiť na vzdelávanie tablet a zostavili sme tiež výber produktov od Xiaomi a Apple, ktorú môžu byť počas štúdia užitočné.

Na zúbok sa pozrieme aj sociálnym sieťam, ktoré sa rozhodli šíriť hnev a zodpovieme aj otázky o novom Windows 11. To však nie je všetko. TOUCHIT je nabitý množstvom zaujímavých informácií o technológiách.

Využite teraz našu zvýhodnenú ponuku ročného predplatného spolu s knihou Zrýchlená doba koronová od autora Rolanda Kyšku. Objednávajte tu>>

V našich súťažiach môžete vyhrať inteligentné hodinky či slúchadlá. Zapojte sa do súťaží tu.

Nové vydanie TOUCHIT 7-8/2021 už nájdete v každom dobrom novinovom stánku. Najlepšou cestou, ako sa dostať k časopisu je predplatné, teraz iba za 12,50 eura>>

Všetko, čo potrebujete vedieť o Windows 11

V článku predstavujeme prvé dojmy z toho, čo prinesie operačný systém Windows 11. Dozviete sa, ako sa dostať k inštalácii a či váš počítač spĺňa požiadavky na jeho prevádzkovanie.

Windows 11 notebookZdroj: Microsoft
Windows 11 notebook. Zdroj: Microsoft

Mašiny na hnev

Je IT svet, ako ho poznáme dnes naozaj taký, ako sme ho chceli mať? Robia firmy ako Apple, Facebook, Microsoft, Google celospoločensky správne rozhodnutia? Ako zasiahne do našich životov umelá inteligencia? To sú otázky, na ktoré dáva odpoveď tento článok.

Jedným z vhodných riešení je nechať Facebook iba na počítači a z telefónu ho odstrániť

Podľa čoho si vybrať správny notebook?

Prinášame vám pohľad na to, ako si dobre vybrať notebook, aké sú konfigurácie, čo robí cenu notebooku a ako sa na jednotlivé prenosné počítače pozerať. Tiež vám ukážeme, ako sa dá rozumne ušetriť a kde sa naopak šetriť neoplatí.

Windows 11 notebookyZdroj: Microsoft

Garmin Forerunner 55: Bežecké hodinky

Rad Garmin Forerunner sú primárne hodinky pre bežcov a tomu zodpovedá ich spracovanie, displej a funkčná výbava. Predstavujeme novú generáciou cenovo najdostupnejších bežeckých hodiniek od firmy Garmin a otestovali sme ich v náročných podmienkach.

Garmin Forerunner 55
Garmin Forerunner 55. Zdroj: Ondrej Macko / TOUCHIT

Nové vydanie TOUCHIT 7-8/2021 už nájdete v každom dobrom novinovom stánku. Najlepšou cestou, ako sa dostať k časopisu je predplatné, teraz iba za 12,50 eura>>