Nové fotky ponúkajú doteraz najlepší pohľad na Huawei P50 Pro

0

Dátum predstavenia vlajkových lodí je stále nejasný.

Huawei počas najbližších týždňov predstaví vlajkové lode radu Huawei P50. Tie budú dostupné v troch modeloch – štandardnú P50-ku s rovným displejom doplnia modely P50 Pro a P50 Pro+ so zaobleným displejom a lepšou fotografickou výbavou.

Blížiace sa oficiálne oznámenie vlajkových lodí potvrdzujú aj nové fotografie, ktoré zverejnil používateľ @RODENT950 na sociálnej sieti Twitter. Tento leaker má dobrý prístup k informáciám z dielne Huawei a v minulosti už viackrát predčasne zverejnil dizajn alebo iné informácie o pripravovaných produktoch.

Smartfóny radu Huawei P50 dostanú nový dizajn zadného fotoaparátu. Dominantným prvkom budú dva pomerne veľké kruhy, v ktorých sú zabudované fotografické senzory. Štandardná P50-ka dostane tri zadné fotoaparáty, model P50 Pro ich bude mať štyri a P50 Pro+ ponúkne až päť senzorov.

Predpokladá sa, že telefóny radu Huawei P50 dostanú do výbavy procesor Kirin 9000 a operačný systém HarmonyOS. Práve sfinalizovanie operačného systému od Huawei sa často spomína ako možný dôvod oneskoreného predstavenia radu P50. Podľa najnovších informácií by sme sa mali telefónov dočkať v druhej polovici júna.

Huawei P50 Pro

Huawei P50 Pro. Zdroj: @RODENT950 / Twitter

Huawei P50 Pro

Huawei P50 Pro. Zdroj: @RODENT950 / Twitter

Huawei P50:

Huawei P50

Huawei P50. Zdroj: @RODENT950 / Twitter

Huawei P50 Pro:

Huawei P50 Pro

Huawei P50 Pro. Zdroj: @RODENT950 / Twitter

Huawei P50 Pro+:

Huawei P50 Pro+

Huawei P50 Pro+. Zdroj: @RODENT950 / Twitter

Zdroj: @RODENT950

Prečítajte si aj:

Huawei P40 Pro: Fotoaparát a videokamera do vrecka (RECENZIA a VIDEO)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár