Hisense uvádza na trh ďalšie viacdverové chladničky v minimalistickom dizajne Pure Flat s extra veľkou kapacitou ľahko prístupného úložného priestoru.

Nové americké chladničky Hisense Pure Flat zaujmú na prvý pohľad luxusným, čistým dizajnom bez rukovätí a viditeľných pántov. Sú vybavené pokročilými technológiami a v závislosti od modelu aj vonkajším dávkovačom chladenej vody, ľadu a ľadovej triešte alebo dokonca druhým výrobníkom ľadových kociek vnútri mrazničky. Hisense tak dopĺňa svoje široké portfólio o nové dvojdverové, štvordverové a French Door chladničky a ďalej upevňuje svoje výsadné postavenie na trhu v tejto atraktívnej a rastúcej kategórii.

Praktické štvordverové riešenie

Novinky v kategórii tzv. multidoor, čiže viacdverových chladničiek majú veľkorysý objem takmer 600 l a praktické usporiadanie s dvoma alebo štyrmi dverami. A vo verzii French Door s dvomi dverami v chladiacej časti a dvomi mraziacimi zásuvkami v spodnej časti spotrebiča.

Keď dostanete na niečo chuť, stačí otvoriť oveľa menší priestor ako v klasickej kombinovanej chladničke. Obnovenie optimálnej teploty je potom rýchlejšie a úspornejšie, najmä v prípade štvordverovej ameriky alebo chladničky French Door. 

Manipulácia s chladničkou bude tiež veľmi pohodlná – krídla dverí sú totiž užšie ako u bežnej 60 cm chladničky, a preto vyžadujú menej miesta na otváranie. Ďalšou veľkou výhodou je, že v chladiacej časti budete mať k dispozícii police po celej šírke spotrebiča, na ktoré môžete pohodlne umiestniť aj dlhé nádoby, objemné potraviny alebo podnosy s pripravenými pochúťkami.

Hisense chladničkaZdroj: Hisense
Hisense rf749n4wff

Pokročilé technológie

Na to, aby bola prevádzka úsporná a potraviny zostali dlho v perfektnom stave, sú potrebné moderné technológie a dômyselné konštrukčné riešenia.

Napríklad Hisense RF749N4WIF, novinka typu French Door s dávkovačom chladenej vody vo dverách, má pokročilú beznámrazovú technológiu Total NoFrost s tromi chladiacimi okruhmi. A tiež praktické vnútorné usporiadanie – v chladiacej časti  má okrem troch sklenených políc po celej šírke spotrebiča aj extra hlboké priehradky vo dverách a dve XXL zásuvky na zeleninu s reguláciou vlhkosti vrátane menšej zásuvky na drobné potraviny.

Mraznička má dve zásuvky s robustnými kovovými lištami s hladkým chodom. Spodná extra hlboká zásuvka slúži na hlboké zmrazenie aj veľmi objemných potravín. Horná užšia zásuvka slúži ako konvertibilná priehradka so štyrmi teplotnými režimami od chladenia cez nulovú zónu, mierne mrazenie až po hlboké mrazenie.

Novinka Hisense RF749N4WIF v luxusnom, čistom dizajne bez zbytočných doplnkov alebo rušivých prvkov s povrchom z brúsenej svetlej nehrdzavejúcej ocele bude dokonalým doplnkom každého štýlu interiéru. Estetický dojem umocňuje absencia rukovätí a skrytých pántov, a to nielen pri pohľade spredu, ale aj zboku. Chladnička sa ovláda pomocou dotykového panela umiestneného nad integrovaným dávkovačom studenej vody vo dverách. Stojí 1 599 EUR.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Hisense – sk.hisense.com.

Prečítajte si aj: