V reakcii na najvyššie očakávania spotrebiteľov prichádza na Slovensko revolučná novinka Ploom X Advanced.

Vývojári spoločnosti JTI pracovali na tomto zariadení na zahrievanie tabaku roky a zapracovali doň najvyššie štandardy. Oproti iným produktom má výhodu v autentickej chuti tabaku, dlhej výdrži batérie a premyslenom dizajne, ktorý robí z pomôcky na vapovanie aj štýlový doplnok.

Zariadenia na zahrievaný tabak vstúpili na slovenský trh približne pred piatimi rokmi a priniesli zásadné zmeny v správaní sa fajčiarov. Táto zmena na trhu potvrdila, že spotrebitelia oceňujú alternatívy, ktoré znižujú riziká fajčenia a zároveň podporujú zmenu morálneho postoja, ktorým je rešpekt voči sebe i svojmu okoliu.

Podľa spoločnosti JTI sa minulý rok na Slovensku predalo viac ako 65 miliónov škatuliek tabakových náplní na zahrievanie. Tieto tabakové výrobky tak predstavujú už viac ako 15 percent celkového nikotínového trhu. Ďalší potenciál rastu tejto kategórie a odklonu od tradičného fajčenia prináša práve Ploom X, ktorý reflektuje najnovšie trendy a očakávania spotrebiteľov.

Ploom X AdvancedZdroj: JTI
Ploom X Advanced

Autentická chuť bez zápachu

Oproti iným produktom na trhu vyniká Ploom X Advanced v tom, že tabakovú náplň zahrieva zvonku, pričom tabak neprichádza do priameho kontaktu so zdrojom tepla. Vďaka tomu sa nepripaľuje, takže nevzniká nepríjemný zápach. Prístroj tak vďaka inovatívnemu dizajnu netreba často čistiť a náplne sa nelámu. „Tí, ktorí už tento systém vyskúšali, na ňom oceňujú najmä to, že zachováva autentickú chuť tabaku bez nepríjemného zápachu, ktorý si spotrebitelia môžu s touto kategóriou výrobkov spájať,“ vysvetľuje Abdallah Simba, country manager JTI Slovak Republic.

Batéria vydrží počas dlhých pracovných dní i na služobných cestách

Inžinieri z medzinárodného tímu načúvali potrebám spotrebiteľov a snažili sa vychytať nedostatky niektorých systémov na zahrievanie tabaku, ako je napríklad nerovnomerná teplota pary. Výsledkom je technológia HeatFlow, ktorá priebežne upravuje intenzitu zahrievania, aby spotrebiteľ dostával konzistentný zážitok počas celej doby užívania tabakovej náplne.

Ploom X AdvancedZdroj: JTI
Ploom X Advanced

Ploom X Advanced sa odlišuje aj výdržou batérie. „Prístroj na jedno nabitie dokáže postupne zahriať celú škatuľku, teda 20 náplní. Dospelý konzument pritom môže užiť až tri náplne za sebou, kým si zahrievacie teleso vyžiada krátku prestávku. Jednu náplň si pritom s Ploom X Advanced možno užívať až päť minút bez obmedzenia počtu potiahnutí,“ hovorí M. Porubský, marketingový manažér z JTI.

Bonusom je atraktívny dizajn

Okrem špičkových technológií si vývojári z JTI dali záležať aj na vzhľade zariadenia. Je tak praktickým pomocníkom do vrecka kabelky či dizajnovým doplnkom do ruky. Zákazníci si budú môcť vybrať až z piatich rôznych farebných prevedení prístroja, ktorý si budú môcť ďalej prispôsobiť svojmu štýlu vďaka výmenným farebným krytom a ďalším doplnkom. Niektoré budú dostupné exkluzívne v internetovom obchode Ploom.sk.

Ploom X AdvancedZdroj: JTI
Ploom X Advanced

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou JTI.

Značky: