Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť LG Electronics (LG) predstavuje nový robotický vysávač LG HOM-BOT Turbo+ s prednou kamerou, WiFi pripojením, inteligentnou navigáciou, a funkciou Dual Eye 2.0. Užívatelia tak môžu vzdialene kontrolovať nielen svoj vysávač, ale aj domácnosť v reálnom čase.

„Možnosť skontrolovať počas dňa svoj byt či dom je skvelé nielen pre majiteľov domácich maznáčikov. Či už ste v práci alebo na dovolenke, vďaka funkcii HomeGuard sa nemusíte báť o bezpečie svojej domácnosti,“ opisuje Andrea De Sousa z LG. „Hlavnou úlohou vysávača HOM-BOT je ale samozrejme upratovanie, ktoré odvádza s maximálnou presnosťou,“ dodáva.

Kontrola upratovania, maznáčikov aj ochrana pred zlodejmi

Pripojenie k smartfónu, kontrola domácich maznáčikov a činnosti HOM-BOTa, ale hlavne množstvo voľného času. Nový robotický vysávač HOM-BOT (VR9647PS) od LG je nielen plne automatický, ale navyše vďaka funkcii domácej kamery a možnosti pripojenia na Wi-Fi ponúka i možnosť ovládania a kontroly domácnosti prakticky odkiaľkoľvek.

hom-bot-turbo-homeguard_web2016_8_nowat

Jedinečný systém Dual Eye 2.0 zaisťuje precízne upratovanie doslova vo dne, v noci. Kamery skenujú priestor aj jeho veľkosť a senzory detegujú prekážky v podobe nábytku či schodov, aby bolo upratovanie na akomkoľvek type podlahy odvedené vždy v tej najvyššej kvalite. Funkcia HomeGuard znamená, že ak necháte vysávač zaparkovaný pred vstupnými dverami do bytu či domu, potom sa vďaka kamere umiestnenej v prednej časti vysávača zaobstará fotografie, ktoré budú odoslané užívateľovi v prípade, že je zaznamenaný akýkoľvek pohyb.

Pohodlné ovládanie a komunikácia v češtine

Medzi ďalšie prednosti novinky patrí plne automatický systém s možnosťou využívania signalizácie v češtine, 10 ročná záruka na motor Smart Invertor, ľahké čistenie aj výdrž až 100 minút. Sedem módov vysávania a funkcia Denník upratovania zaistí perfektne čisté podlahy vždy podľa priania i potreby.

HOM-BOT je vybavený aj funkciou chytrej aktualizácie a obľúbenou Smart Diagnosis. Pre ešte vyššiu čistotu je súčasťou vysávača aj ultra jemný mop na suché vytieranie aj toho najjemnejšieho prachu a kefy na zvieracie chlpy. Model bude k dispozícii na slovenskom trhu od 5. decembra za odporúčanú cenu 999 €.

Značky: