NVIDIA ukazuje, ako bude vyzerať Minecraft s RTX

1

Minecraft bude vyzerať krajšie, s dôrazom na realistické odtiene.

Hra, ktorá má milióny fanušikov dostane vylepšenia v podobe technológie ray tracing. To umožní staviteľom využívať realistické stvárnenie svetelných podmienok a odrazov na základe predmetov v okolí a ich typu. Iný odraz sa aplikuje na vodnej hladine, iný na kameni alebo dreve.

Námietka, že hra naberie na náročnosti, je oprávnená. Avšak NVIDIA chce, aby sa dala hrať na b aj na základnej karte, ktorá ray tracing podporuje. Teda na grafike GeForce RTX 2060. Nižšie nájdete galériu ukážok s aplikovaním tejto technológie od najznámejších budovateľov vo svete Minecraft ako Razzleberries, BlockWorks a GeminiTay.

Na týchto stránkach si môžete pozrieť, ako scéna vyzerá s ray tracingom a bez neho (kliknite na obrázok).

minecraft

minecraft

minecraft

Zdroj: NVIDIA

Prečítajte si aj:

Prichádza Minecraft Dungeons

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Jeden komentár

Pridaj komentár