Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Státisíce zákazníkov využilo doteraz bezplatné testovanie 4G siete od O2 s dátami v objeme 5 GB. Na to, aby zákazník mohol používať 4G sieť, však nestačí len byť v jej pokrytí. O2 preto odporúča všetkým, ktorí sa chcú pripojiť do 4G siete, aby sa v júli zastavili na ktorejkoľvek predajni a získali do 4G siete prístup. Navyše zákazníci, ktorí budú pripravení na 4G rýchlosť, čiže budú mať 4G SIM kartu a dobre nastavený 4G smartfón, získajú 5 GB dát bezplatne. Tí, ktorí si priamo na predajni kúpia aj 4G zariadenie, dostanú aj darček navyše.

„Práve hardvér mnohým zákazníkom bráni využívať výhody rýchlej 4G siete. Ešte stále totiž vyše tretina našich zákazníkov nepoužíva 4G smartfón,“ hovorí Tereza Molnár, hovorkyňa O2 Slovakia.

Roadshow Mobilná obývačka

Zákazníci budú mať počas júla možnosť navštíviť aj mobilné obývačky O2 v rôznych slovenských mestách. V mobilnej obývačke bude taktiež možné skontrolovať, či zákazník využíva 4G sieť naplno a získať aj darček.  Pre jednotlivé zastávky roadshow sledujte FB stránku „O2 SK“.

Nová kampaň od utorka 3.7. ukazuje dva podmorské svety

V novom spote sa O2 tentokrát zameriava nie na samotný dej, ale na spôsob a prevedenie animácie. Vývoj v animácii spotov a filmov sa prirovnáva k vývoju v sieťach, keďže oba prešli veľkým vývojom. Cieľom spotu je poukázať na to, že štandardy v animáciách sa nám v určitej dobe zdali dostatočne vyspelé, ale napredovaním grafiky sú už dnes považované za niečo, čo patrí definitívne minulosti. Rovnako aj 4G sieť predstavuje lepší a komplexnejší zážitok ako jej predchodcovia.

Značky: