Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Motorola ako priekopník skladacích smartfónov nikdy nepoľavila v skúmaní a inováciách skladacích systémov. Motorola naďalej posúva hranice skladacích smartfónov a s nadšením predstavuje novú generáciu modelu razr – motorola razr 2022, zariadenie, ktoré je odvážne prepracované tak, aby do vášho života prinieslo viac magických možností.

motorola razr 2022 nastavuje nový štandard v ére skladacích smartfónov, od krásneho dizajnu až po jednoduché používanie. Toto zariadenie je evolúciou z predchádzajúcich generácií, ktorá stavia na základných funkciách vyvinutých s ohľadom na spätnú väzbu spotrebiteľov a vylepšuje ich – vrátane najpokročilejšieho fotoaparátu, aký vo vyklápacom smartfóne môžete vidieť1, spolu so silnejšou batériou a pôsobivým displejom.

Ikonický dizajn, modernizovaný pre špičkovú produktivitu a zábavu

razr má minimalistický dizajn, ktorý je kompaktný a vhodný do vrecka so štýlovou matnou povrchovou úpravou. Tento nový moderný vzhľad ponúka dva displeje, ktoré poskytujú jeden výkonný zážitok. Interaktívny 2,7-palcový Quick View displej vás udrží v kontakte jediným pohľadom, takže si môžete prezerať oznámenia, čítať a posielať správy, fotografovať, vykonávať platby a mnoho ďalšieho, a to všetko bez otvorenia telefónu.

Rozložením smartfónu razr odhalíte úchvatný 6,7-palcový displej FHD+ P-OLED s výkonnou obnovovacou frekvenciou až 144 Hz. Vďaka technológii P-OLED zažijete viac ako miliardu odtieňov od najhlbšej čiernej až po najbohatšie a najživšie farby. Navyše vďaka certifikácii HDR10+ a 100 % farebnému gamutu DCI-P3 si vychutnajte displej, ktorý spĺňa filmové štandardy presnosti, čo z neho robí dokonalé zariadenie na zábavu.

Aby sa tieto dva displeje využili naplno, prepracovaný pánt drží zariadenie otvorené v režime Flex View, takže môže stáť samostatne vo viacerých uhloch, aby ste mohli pracovať a hrať sa s voľnými rukami. Preklopte váš razr a použite funkciu rozdelenej obrazovky s viacerými otvorenými aplikáciami. Sledujte video a píšte správu priateľovi počas varenia večere alebo ho použite ako statív na zachytenie krásnych selfie, skupinových fotografií alebo uskutočnenie videohovorov, a to všetko bez použitia rúk. Dokonca ho môžete otvoriť v noci a pomocou displeja Quick View využiť ako budík.

Fotoaparáty vlajkovej lode v skladacom smartfóne

Pokiaľ ide o najpokročilejší fotoaparát, aký bol kedy umiestnený do vyklápacieho smartfónu1, vysoké rozlíšenie je len začiatok. Snímač hlavného fotoaparátu s rozlíšením 50 MPx sa môže pochváliť veľkými 2,0μm Ultra Pixelmi, ktoré poskytujú 4-násobne vyššiu citlivosť pri slabom osvetlení, aby boli fotografie ostrejšie a živšie. Vyskúšajte fotografovanie s 32x väčším počtom zaostrovacích pixelov pomocou okamžitého celopixelového zaostrovania pre rýchlejší a presnejší výkon pri akomkoľvek osvetlení. Hlavný snímač je vybavený aj funkciou OIS, ktorá eliminuje nežiaduce otrasy a poskytuje krištáľovo čisté fotografie a videá.

Do záberu sa zmestí 4x viac vďaka 13 MPx ultraširokouhlému objektívu, zatiaľ čo snímač macro vision umožní zachytiť aj drobné detaily a priblíži vás k objektu 3,5× viac ako štandardný objektív.

Môžete dokonca nahrávať úchvatné videá vo viac ako miliarde odtieňov farieb, ktoré spĺňajú prísne normy HDR10+ pre presnosť farieb, farebný rozsah, jas a kontrast. Alebo nahrávajte videá vo filmovej kvalite priamo v telefóne s nahrávaním videa v rozlíšení 8K, čím získate rozlíšenie viac ako 33 miliónov pixelov, čo je v súčasnosti najvyššie možné rozlíšenie v smartfóne.

Tu to však nekončí. Vďaka veľkému displeju Quick View môžete pomocou všetkých týchto fotoaparátov zachytiť svoje najúžasnejšie selfie. Ak chcete získať väčšiu obrazovku a urobiť selfie alebo videohovor, otvorte smartfón a použite predný 32 MPx fotoaparát, ktorý má najvyššie rozlíšenie aké je v skladacom smartfóne.

Špičkový výkon a energia na celý deň

Aby váš razr držal krok s vaším životom na cestách, Motorola vybavila toto zariadenie najpokročilejšou mobilnou platformou Snapdragon® v skladacom smartfóne. Snapdragon 8+ Gen 1 je vôbec najrýchlejší a najvýkonnejší procesor od Qualcomm, ktorý zabezpečuje plynulý chod vášho smartfónu a zlepšuje kľúčové zážitky v celom zariadení a zároveň šetrí batériu. Táto výkonná platforma umožňuje rýchlejšie pripojenie 5G, funkcie Snapdragon Elite Gaming a fotoaparáty profesionálnej kvality, po ktorých túžite. Zažijete funkcie novej generácie na zvýšenie výkonu, ako je pokročilá AI a bleskovú obnovovaciu frekvenciu.

Užívajte si život bez obmedzení s batériou, ktorá má dlhú výdrž, je 1,25x väčšia ako predchádzajúca generácia, a má 2x rýchlejšie nabíjanie s 30W TurboPower™, ktoré smartfónu dodá hodiny energie len za niekoľko minút nabíjania.2

Priestorový zvuk v každom nastavení

Priestorový zvuk Dolby Atmos® poskytuje pohlcujúci zážitok zo zábavy. Či už si ho vychutnáte cez dva veľké stereo reproduktory telefónu, alebo cez slúchadlá, pocítite lepšie basy, vokály a čistotu všetkého obľúbeného obsahu v kvalite Dolby Atmos. Na nahrávanie a hlasové hovory využite prvý trojitý mikrofón3 v skladacom telefóne, ktorý vám spolu s čistotou zaistí plynulý a konzistentný zvuk. 

Prenesne váš smartfón na veľkú obrazovku

motorola razr 2022 je plne vybavený funkciami Ready For – displej Quick View a nový dizajn pántov ešte viac uľahčujú využitie potenciálu zariadenia bez toho, aby ste museli telefón otvárať. Použite napríklad zariadenie razr ako bezdrôtovú myš alebo trackpad, zatiaľ čo prenesiete mobilné hry na veľkú obrazovku, alebo jednoducho sklopte zariadenie razr do režimu Tripod View a vyzerajte čo najlepšie na web kamere.

Dostupnosť

Motorola razr 2022 bude dostupný na Slovensku za počiatočnú cenu 1199 eur.

Značky: