Olympionici zaznamenávajú svoje zážitky z Olympiády v Pchjongčchangu na špeciálnej edícii telefónov Galaxy Note8

0

Samsung pre tohtoročnú olympiádu dodal limitovanú edíciu svojho smartfónu Galaxy Note8.

Olympionici z takmer 100 krajín sa minulý týždeň zišli v kórejskom Pchjongčchangu na otvorení zimných olympijských hier 2018. V priebehu slávnostného otvorenia ZOH mali športovci možnosť zachytiť a zdieľať momenty z tejto jedinečnej chvíle prostredníctvom oficiálneho telefónu olympijských hier, limitovanej edície výrobkov Samsung pre Zimné olympijské hry v Pchjongčchangu 2018.

V spolupráci s Medzinárodným olympijským výborom (MOV) spoločnosť Samsung Electronics ako celosvetový olympijský partner v kategórii bezdrôtových komunikačných zariadení a počítačového vybavenia venovala 4 000 zariadení všetkým olympionikom na ZOH v Pchjongčchangu 2018, vďaka čomu môžu športovci umocniť svoje zážitky z hier a jednoduchšie sa spojiť so svojimi najbližšími a priateľmi po celom svete.

Špeciálny rad prístroja Galaxy Note8 – limitovaná edícia pre Zimné olympijské hry v Pchjongčchangu 2018 – sa môže pochváliť žiarivým bielym skleneným zadným krytom oslavujúcim zimu a zlatými olympijskými kruhmi inšpirovanými olympijskou pochodňou. Kruhy symbolizujú olympijské hnutie, spojenie piatich kontinentov a celosvetovú jednotu.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár