OnePlus spustil predaj telefónu pre ďalšie európske krajiny. Medzi nimi nechýba Slovensko.

OnePlus One je obľúbený „zabijak“ vlajkových lodí. Má veľmi dobré parametre (Snapdragon 801, 3 GB operačnej pamäte a 5,5-palcový displej) a láka hlavne cenou. Tá bola v niektorých prípadoch polovičná v porovnaní s podobne vybavenými smartfónmi. Situácia sa počas posledných mesiacov stabilizovala a hoci OnePlus One už dnes nie je až tak šokujúco lacným telefónom, stále ide o lákavé zariadenie. Telefón bolo možné v minulosti získať aj u nás, avšak používatelia si ho obvykle museli objednať prostredníctvom tretej strany. To sa zmenilo od dnešného dňa.

Slováci si môžu objednať k telefónu aj príslušenstvo

Slováci si môžu objednať k telefónu aj príslušenstvo

Spoločnosť OnePlus oficiálne spustila predaj telefónu v ďalších európskych krajinách vrátane Slovenska. Stačí navštíviť oficiálne stránky predajcu, vybrať si žiadaný model a dokončiť objednávku. Dodajme, že za 16 GB verziu zaplatíte 269 eur, za 64 GB model o 30 eur viac. Objednať si môžete aj príslušenstvo, k dispozícii je pomerne bohatá ponuka.

Výsledná suma za telefón sa navýši o poštovné, ktoré je na úrovni 18,99, resp. 26,99 eur. OnePlus bude európskym zákazníkom poskytovať dvojročnú záruku, prípadnú reklamáciu je potrebné vyriešiť pomocou zákazníckej podpory. Sklad pre Európu sa nachádza vo Veľkej Británií, takže pri doručení objednávky by vás nemali prekvapiť žiadne dodatočné poplatky.

K výslednej cene nezabudnite pripočítať aj poštovné

K výslednej cene sa pripočíta aj poštovné

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit