Podnikáte a vystavujete pravidelne objednávky, cenové ponuky či dodacie listy? Vytvárajte firemné doklady, cenníky a faktúry online a evidujte ich v jednom systéme.  

Online fakturácia s FLOWii vám na rozdiel od iných fakturačných programov umožňuje spravovať neobmedzené množstvo kontaktov a pod jedným účtom navyše zadarmo.

Online správa dokladov vám šetrí čas, je ekologická a zbytočne vám nezaberá priestor v kancelárii. Fakturačný program FLOWii je určený malým živnostníkom či menším a stredným firmám. Je nielen intuitívny, ale prináša aj mnohé výhody. Predovšetkým poriadok vo všetkých firemných dokladoch, čím máte všetky objednávky, cenové ponuky, dodacie listy a faktúry uložené online na jednom mieste.

FLOWii pomáha firmám automatizovať mnohé procesy, čím šetríte financie i ľudské zdroje.
FLOWii pomáha firmám automatizovať mnohé procesy, čím šetríte financie i ľudské zdroje.

Vystavujte faktúry online s FLOWii zadarmo a bezpečne

FLOWii vám umožňuje vystaviť faktúry a akékoľvek firemné doklady úplne zadarmo a bez obmedzení, ak ho využíva iba 1 používateľ. To znamená, že pod jedným účtom môžete vytvárať a odosielať priamo zo systému neobmedzené množstvo faktúr bezplatne na neobmedzené množstvo kontaktov a dodávateľských firiem. O bezpečnosť vašich dát sa neobávajte. FLOWii vaše dáta sústavne chráni vďaka ich každodennému zálohovaniu a svojim vysokým štandardom bezpečnosti. 

Online fakturácia s FLOWii vám umožňuje:

 • vytvárať preddavkové (alebo zálohové) faktúry, z ktorých jedným klikom vytvoríte aj klasické online faktúry
 • vytvárať cenové ponuky, ktoré jednoducho preklopíte na preddavkové faktúry alebo akýkoľvek iný doklad
 • vytvoriť dodací list, ak máte vytvorenú faktúru alebo cenovú ponuku
 • vytvárať vlastné číselné rady, ktoré môžete nastaviť k dokumentom ako sú cenová ponuka, prijatá alebo vydaná objednávka, preddavková i klasická faktúra, dodací list, žiadosť o cenovú ponuku
 • mať evidenciu prijatých objednávok od zákazníkov a evidenciu prijatých faktúr od dodávateľov
 • získanie lepšieho prehľadu o celkových príjmoch a výdavkoch
 • možnosť exportovať faktúry a doklady aj v PDF a do Excelu
 • možnosť prepojenia fakturačného systému FLOWii priamo s účtovníctvom, a teda s ekonomickým softvérom OMEGA a POHODA prostredníctvom xml exportu

Potrebujete si skontrolovať, akú cenu ste naposledy ponúkli za podobnú službu zákazníkovi? Tým, že sú vaše faktúry online v jednom systéme, sa k nim môžete kedykoľvek vrátiť. S FLOWii si dokonca vytvoríte faktúry aj v cudzej mene a cudzom jazyku a ak treba, doplníte si vlastný text.

Online faktúry s QR kódom posielate e-mailom priamo z FLOWii

Ak ešte neposielate online faktúry s QR kódom, je najvyšší čas. FLOWii vám na jeden klik vygeneruje QR, vďaka čomu zákazník uhradí vašu faktúru načas bez zbytočného a zdĺhavého prepisovania platobných údajov.

Svoje faktúry a akékoľvek ďalšie doklady posielate zákazníkom a partnerom jednoducho a rýchlo prostredníctvom emailingu priamo zo systému. Zároveň vo fakturačnom programe priamo vidíte, ktoré online faktúry, cenové ponuky alebo objednávky ste už vystavili a odoslali. Ak chcete odoslať viacero dokladov, žiadny problém. Stačí, že ich označíte v zozname dokladov a jednoducho ich odošlete. Mailová adresa odosielateľa sa vám pritom automaticky vyplní z kontaktných údajov partnera v databáze. Podobne ako údaje pri vystavení online faktúry či objednávky.

QR kódy na online faktúrach dnes urýchľujú platby, čím aj objednané tovary môžu byť u zákazníkov rýchlejšie.
QR kódy na online faktúrach dnes urýchľujú platby, čím aj objednané tovary môžu byť u zákazníkov rýchlejšie.

Vzhľad faktúry i dokumentu je vašou vizitkou

Myslite na to, že každá cenová ponuka i faktúra sú vizitkou vašej firmy. Čím konzistentnejšia je vaša komunikácia, tým profesionálnejšie pôsobíte na vašich partnerov a dodávateľov. Systém vám umožňuje vložiť si do online faktúry vlastné logo, nastaviť profesionálny vzhľad, naskenovať podpis a vystaviť ju v rôznych jazykoch. 

Online fakturáciu prepojte so skladom, zákazkami i s bankou

Ďalšou veľkou výhodou FLOWii je, že online fakturáciu môžete prepojiť so skladom, riadením zákaziek i s bankou. Fakturačný program vám každú faktúru automaticky priradí ku konkrétnemu zákazníkovi alebo kontaktu v CRM systéme a všetky faktúry a doklady automaticky prepája so zákazkami. Aj vďaka tomu máte vo firme prehľad o cashflow v rámci svojich zákaziek a projektov.

Fakturačný program vám každú faktúru a doklad automaticky priradí ku konkrétnemu zákazníkovi alebo kontaktu v CRM systéme. Aj vďaka tomu máte vo firme prehľad o cashflow.
Fakturačný program vám každú faktúru a doklad automaticky priradí ku konkrétnemu zákazníkovi alebo kontaktu v CRM systéme. Aj vďaka tomu máte vo firme prehľad o cashflow.

Pri prepojení online fakturácie so skladom, jednoducho vytvoríte z vydanej faktúry skladovú výdajku a z prijatej faktúry zasa skladovú príjemku. Všetky finančné pohyby súvisiace so skladom tak máte pod kontrolou a kedykoľvek o nich máte prehľad. Tým, že je FLOWii cloudová aplikácia, sa do systému môžete pripojiť odkiaľkoľvek s pripojením na internet.

Faktúry online sú prepojené so slovenskými i českými bankami

Prepojenie online fakturácie s bankou vašej firme slúži predovšetkým na to, aby sa vystavené faktúry automaticky mohli párovať s prijatými platbami na bankovom účte vašej firmy. Takisto párujete odoslané platby z podnikateľského alebo firemného bankového účtu už so zaevidovanými prijatými faktúrami vo FLOWii. Váš účtovník tak už nemusí manuálne zadávať úhrady v internet bankingu. Tým, že FLOWii procesy automatizuje, vašej firme pomáha šetriť čas i ľudské zdroje. Stačí si iba nastaviť párovanie pohybov vo FLOWii s vašou bankou.

Prepojenie FLOWii so slovenskými bankami:

 • Všeobecná úverová banka, a.s. (VÚB)
 • Tatra banka, a. s.
 • Slovenská sporiteľňa
 • FIO banka, a.s.
 • Československá obchodná banka, a.s. (ČSOB)

Prepojenie FLOWii s českými bankami:

 • Raiffeisen banka
 • FIO banka, a.s.
 • Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB)

Prečítajte si aj:

Značky:

Komentáre sú uzavreté