Operátor Radosť zrušil obmedzenie počtu SIM kariet na jedno rodné číslo

0

Doteraz ste si mohli na jedno rodné číslo objednať iba jednu SIM kartu.

Radosť je digitálny operátor, ktorý ponúka predplatené 30-dňové balíky s poplatkom 5, 10 a 20 eur. Najvyšší balík ponúka neobmedzené volania, správy a dáta s obmedzením prenosovej rýchlosti na 10/10 Mbps. Viac o službách Radosti si môžete prečítať v našom teste, TU.

Radosť má pre určitú skupinu používateľov atraktívnu ponuku. Nevýhodou tohto operátora však bolo obmedzenie počtu SIM kariet, ktoré ste si mohli zakúpiť na jedno rodné číslo – doteraz vás operátor limitoval jednou SIM kartou.

Toto obmedzenie je od 22. apríla 2021 minulosťou. Operátor oznámil, že odteraz si môžete na jedno rodné číslo aktivovať až 30 ks SIM kariet. 7-dňové skúšobné obdobie zadarmo však bude možné len na prvej SIM karte. Viac SIM kariet si môžete aktivovať priamo v mobilnej aplikácii Radosť, pričom medzi jednotlivými SIM kartami sa môžete preklikávať v aplikácii.

Zdroj: Radosť

Prečítajte si aj:

Vyskúšali sme operátora Radosť: Vyčaril nám radosť?

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár