Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Ocenenie Top Employer je pre Orange opäť potvrdením, že v oblasti riadenia ľudských zdrojov uplatňuje tie najvyššie štandardy.

Nezávislý holandský inštitút Top Employers udeľuje toto prestížne ocenenie spoločnostiam po celom svete od roku 1991. Výsledkom každoročne predchádza podrobná analýza a posúdenie spoločnosti, jej systémov a politík v rôznych oblastiach.

Medzi hodnotené oblasti patria firemná kultúra, pracovné podmienky, stratégia v oblasti vyhľadávania a udržania si talentov, vzdelávanie a rozvoj zamestnancov či príležitosti na budovanie kariéry doma aj v zahraničí. V tomto ročníku najlepšie výsledky Orange potvrdil práve vo vzdelávaní a rozvoji zamestnancov, v práci s talentmi či nastavení firemnej kultúry.

„Opätovné získanie ocenenia najlepšieho zamestnávateľa si v čase rozbiehajúcej sa transformácie a postupných zmien v spoločnosti veľmi vážime,“ hovorí Ivana Braunsteinerová, riaditeľka úseku ľudských zdrojov. „Kontinuálne dosahovanie takýchto skvelých výsledkov by však nebolo možné bez ďalšej vízie a kvalitatívneho posunu, ktorý reflektuje aktuálne potreby v oblasti ľudských zdrojov. Naším cieľom je stať sa atraktívnejším a agilnejším zamestnávateľom, ktorý dokáže naďalej priťahovať tých najtalentovanejších kandidátov na pracovnom trhu a zároveň im vytvárať inšpiratívne pracovné prostredie s dôrazom na využitie digitálnych zručností,“ doplnila Ivana Braunsteinerová.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.