Orange: Domáci 4G internet prichádza s novým spôsobom pripojenia

0

Služba Domáci/Firemný 4G internet od Orangeu je od dnes dostupná aj s novým technologickým riešením Duobox – s použitím vonkajšej a vnútornej jednotky. Táto kombinácia zvyšuje dostupnosť aj kvalitu služby, predovšetkým vo vidieckych oblastiach.

K pôvodnému spôsobu pripojenia určenému do interiéru (prostredníctvom Orange Flybox 4G) pribudlo pri službe Domáci/Firemný 4G internet aj nové riešenie Duobox, ktoré zabezpečí internetové pripojenie vďaka kombinácii vonkajšej a vnútornej jednotky. Umiestnením jednotky so SIM kartou a anténou do exteriéru sa zvyšuje predovšetkým dostupnosť, rýchlosť a kvalita služby, a to najmä v lokalitách mimo mesta.

Vonkajšia jednotka sa inštaluje prevažne na strechu či fasádu budovy. V interiéri sa vonkajšia jednotka jednoducho prepojí s Wi-Fi routerom. Zákazník tak získa kvalitný Domáci/Firemný 4G internet parametrovo porovnateľný či dokonca lepší ako DSL pripojenie.

Inštaláciu realizuje technik a pri 24-mesačnej viazanosti je pre zákazníka úplne bezplatná. Cena koncových zariadení (vonkajšej a vnútornej jednotky) je 193 €.

Zákazník si ich môže zakúpiť za plnú cenu, alebo na splátky bez navýšenia, a tak nezaplatiť ani cent navyše. Na výber je akontácia v rozmedzí 1 – 192 eur a zvyšnú sumu môže zákazník splatiť až do 48 mesiacov.

K dispozícii sú naďalej štyri varianty služby Domáci/Firemný 4G internet za nezmenený mesačný poplatok.

Bonus na TV

Zákazník môže k Domácemu/Firemnému 4G internetu s riešením Duobox získať podľa vybraného variantu služby aj bonus na TV. V prípade Domáceho 4G internetu vo výške 5 eur alebo 6 eur mesačne.

Pri Firemnom 4G internete vo výške 10 eur mesačne. Stačí, ak pri kúpe služby uvedie operátora, u ktorého má zmluvnú viazanosť a termín, dokedy je viazaný. Bonus je uplatňovaný formou pravidelnej zľavy na faktúru.

Užívateľský programMaximálna teoretická rýchlosť sťahovania dát (odosielania dát)Predplatený objem dátMesačný poplatok*
Domáci 4G internet Optimal15 Mbit/s (1 Mbit/s)60 GB10 eur
Domáci 4G internet Premium30 Mbit/s (2 Mbit/s)300 GB14 eur
Firemný 4G internet Optimaldo 40 Mbit/s (10 Mbit/s)300 GB20 eur
Firemný 4G internet Premiumdo 225 Mbit/s (50 Mbit/s)400 GB40 eur

* pri 24-mesačnej viazanosti s uplatnením bonusu na TV

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>