Novinky v Orangei: Samsung Galaxy S26, iPhone 17e aj Pixel 10a so zľavou
11. marec 2026 bol bohatý na nové smartfóny. Orange zaradil do ponuky viaceré novinky.
Orange rozšíril ponuku smartfónov a ďalších zariadení, ktoré si môžete kúpiť s paušálmi za zvýhodnené ceny a na splátky od 1 eura. Zariadenia si môžete kúpiť v predajniach Orangeu alebo cez Orange e-shop.
Do ponuky zaradil vlajkové lode série Samsung Galaxy S26 a cenovo dostupnejšie smartfóny od Applu aj Googlu – modely iPhone 17e a Pixel 10a. Novinka od Googlu zaujme najmä tým, že štartuje so 100-eurovou úvodnou zľavou, čo z nej robí skutočne atraktívnu voľbu vo svete Android smartfónov.
Séria Galaxy S26
Modely série Samsung Galaxy S26 sú dostupné v troch verziách. Základný Samsung Galaxy S26 sa v Orangei predáva vo farbách čierna, biela, fialová a modrá.
Model Samsung Galaxy S26+ ponúka väčší displej a podobnú výbavu ako základná verzia, pričom v ponuke je vo fialovej farbe.
Najvyšší model Samsung Galaxy S26 Ultra prináša najmä unikátny displej s ochranou súkromia. Tento model je dostupný v čiernej a fialovej verzii.
iPhone 17e a Pixel 10a
iPhone 17e dostal do výbavy vyšší výkon, väčšie úložisko v základnej verzii (256 GB), podporu bezdrôtového MagSafe a Qi2 nabíjania s výkonom 15 W a odolnejšie sklo displeja s technológiou Ceramic Shield 2. iPhone 17e je dostupný vo farbách čierna, biela a ružová.
Google Pixel 10a sa predáva vo verzii so 128 GB úložiskom v čiernej farbe.
Zdroj: Orange
Prečítajte si aj:
Podobné články
iPhone vraj dostane 200 Mpx fotoaparát, no musíme si ešte počkať
Orange odteraz ponúka nové paušály. Toto je kompletná ponuka
Ktoré mobily kupujú Slováci najviac? Pozrite si rebríček operátorov za marec
Apple pod novým CEO: Čo sa zmení oproti ére Cooka
iPhone 18 bude o kompromisoch. Apple znižuje náklady
Tim Cook končí. Apple má nového šéfa