Televízna stanica Orange Sport do svojho programu zaraďuje ďalší exkluzívny obsah. Fanúšikovia bojového umenia si budú môcť už 18. novembra vychutnať prvý z dvoch očakávaných X Fight Nights turnajov tejto jesene a zimy. Tí, ktorí nebudú môcť v nedeľu zažiť zápasy známych mien naživo, môžu napínavé stretnutia sledovať exkluzívne na stanici Orange Sport.

Už túto nedeľu 18. novembra o 19.00 hod. odvysiela Orange Sport na svojich obrazovkách v priamom prenose turnaj X Fight Nights z priestorov bratislavského Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Bratislava na vlastné oči zažije veľkolepú bojovú šou, aká v našich končinách nemá obdobu. Medzi sebou sa tu stretnú legendárni zápasníci Tomi Kid Kovacs, Karlos Vémola, Ľudovít Klein,  Roland Čambal, Vojto Barborík, Alexandr Cverna či Vasil Ducar.

Špičkové zápasy MMA

X Fight Nights je najväčšia Česko-slovenská liga zmiešaného bojového umenia MMA. V aréne X Fight Nights medzi sebou bojujú tí najlepší zápasníci z Čiech a Slovenska, ale nechýbajú ani stretnutia zahraničných šampiónov.

Orange Sport pre kohokoľvek

Nielen turnaje XFN si vďaka stanici Orange Sport vychutnáte takmer na celom Slovensku. Či už doma klasicky na televíznej obrazovke, alebo trebárs na cestách na notebooku, tablete či vo vašom smartfóne ponúka Orange Sport prémiový športový obsah. Okrem MMA prináša Orange Sport exkluzívne napríklad zápasy najprestížnejšej futbalovej Ligy majstrov UEFA, slovenskú futbalovú Fortuna ligu, nechýba ani český futbal, domáci či český hokej, basketbal a ďalší obsah. Stanica je dostupná v rámci Orange TV, alebo samostatne a navyše nielen pre zákazníkov Orangeu, ale aj iných operátorov. Viac informácií aj na www.orangesport.sk.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.