Jeho výhody môžu čerpať aj učitelia.

Orange v septembri 2020 predstavil špeciálny paušál Go Yoxo, ktorý je určený študentom a učiteľom. Za mesačný poplatok 15 eur bez viazanosti ponúka neobmedzené hovory a správy, 5 GB predplatených dát a neobmedzený prístup na obľúbené četovacie aplikácie a sociálne siete.

Novinkou tohto paušálu je, že od 24. marca 2021 si môžete bezplatne aktivovať neobmedzené dáta počas celého dňa a to až dvakrát v rámci jedného fakturačného obdobia. Po vyčerpaní dvoch bezplatných aktivácií si môžete aktivovať ďalšie neobmedzené denné balíky za poplatok 1,50 eur/denný balík.

Neobmedzené dáta sú vždy platné do konca dňa, počas ktorého si ich aktivujete, t.j. do 24:00 hod. Balík je možné aktivovať na www.orange.sk v Zákazníckej zóne. Študentský paušál Go Yoxo si môžu aktivovať všetci žiaci a študenti ZŠ, SŠ a VŠ vo veku od 15 do 26 rokov s preukazom ISIC, EURO<26 a učitelia s kartou ITIC.

Zdroj: Orange

Prečítajte si aj:

Orange má nový paušál pre študentov: Go Yoxo umožňuje obchodovať s dátami

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit