Adobe musí zaplatiť obrovskú pokutu za to, ako chcelo rušiť predplatné používateľov. Nie že by ho samo len tak rušilo, ale požadovalo doplatenie predplatného, ak ste ho zrušili skôr. Typicky išlo o ročné predplatné, ktoré ste však platili mesačne. Pokuta vo výške 150 mil. dolárov je rozdelená približne na polovicu.