Pamäťová karta Kingston do smartfónu

2

Rozšírenie úložiska v smartfóne je populárne a pamäťové karty sú už tradičným tovarom, nehovoriac o špeciálnych kartách pre smartfóny s Androidom.

Aj keď všetky karty vyzerajú rovnako, sú v nich rozdiely a odporúčame kúpu špecializovaných kariet. Kingston Canvas Select Plus je karta, ktorá podporuje špeciálny štandard Android A1 Performance Class. Máte istotu, že táto karta je prispôsobená na to, aby ste mali dostatočne rýchle úložisko aj na aplikácie. Dostatočne rýchla karta je zárukou toho, aby ste mohli využívať externé úložisko aj pri fotografovaní a nakrúcaní videa.

kingston canvas select plus

Vhodné aj vtedy, keď upravujete video v smartfóne a potrebujete rýchle úložisko, ktoré bude stíhať zapisovať zmeny. Výrobca garantuje jej odolnosť doživotnou zárukou.

Karta je dostupná vo verziách 16 ÷ 512 GB. My sme testovali kartu s kapacitou 256 GB. Pri nej získavate rýchlosť 100 MB/s pri čítaní a 85 MB/s pri zápise. Naše hodnoty boli zhruba o 10 MB/s nižšie.

Podstatné však je, že pri niekoľko kilobajtových súboroch sme dosiahli stabilnú rýchlosť 8 MB/s pri čítaní a 3 MB/s pri zápise.

Na rozšírenie úložiska vášho smartfónu hľadajte na trhu pamäťové karty označené práve symbolom A1.

Cena: 23,90 EUR za 128 GB verziu; 49 EUR za 256 GB verziu

Zapožičal: Kingston

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

2 komentáre

    • Ano je to tak, dakujem. doplnil som cenu aj za 256 GB. Uz 128 GB za 24 EUR bude pre mnohych postacovat a je to akceptovatelna cena

Pridaj komentár