Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Pri príležitosti 10. výročia vzniku stále populárnejšieho štandardu systémových fotoaparátov, tzv. bezzrkadloviek, zakladateľ tejto kategórie spoločnosť Panasonic, štartuje kampaň na podporu užívateľov a ich zážitkov.

Veľká kampaň potrvá až do 15. decembra 2018. Panasonic zákazníkom prostredníctvom svojich predajcov ponúkne rozšírenú záruku na novo nakúpené digitálne fotoaparáty Lumix G na 5 rokov bezstarostného používania, tri špičkové objektívy či ďalšie atraktívne príslušenstvo zadarmo. Predajná kampaň prebieha u vybraných partnerov – afoto.cz, alza.sk, Fotolab.cz, Fotoskoda.cz, Fotovideoshop.sk, Mall.sk, Megapixel.cz, Prolaika.sk a Syntex.cz.

Panasonic, tvorca formátu bezzrkadloviek[1], oslavuje tento rok so svojím systémom Lumix G 10 rokov. V súčasnej dobe fotoaparáty Lumix ponúkajú to najlepšie, čo môžu tvorcovia digitálnej fotografie a videí využiť: kvalitné fotografie a video vo vysokom rozlíšení 4K s dokonalou stabilizáciou, vysoký výkon v malom tele, odolnosť, najväčšiu ponuku objektívov vrátane objektívov Leica. „Práve na oslavu desiateho výročia nášho rozvinutého systému Lumix G sme pripravili predajnú kampaň pre našich zákazníkov. Pevne veríme, že fotenie bez starostí s päťročnou zárukou či darček v podobe špičkových vysoko svetelných objektívov im prinesie ďalší rozmer v ich tvorbe. K tomu stačí už len dodať –  foťte, filmujte, žite. A keďže veríme, že foto / videografia je v prvom rade o zážitkoch, dostanú zákazníci, ktorí si zakúpia v uvedenej kampani modely Lumix G, už čoskoro možnosť vyhrať zážitok, ktorý sa za peniaze nedá kúpiť,“ hovorí k novej kampani Michal Novák, produktový manažér spoločnosti Panasonic.

 5 rokov záruky = 5 rokov bez starostí

K vybraným modelom Panasonic Lumix G majú zákazníci teraz možnosť zabezpečiť si 5 rokov istoty, že neprídu o jedinú fotku alebo video, ktoré získajú na svojich cestách, v práci, pri športe alebo inom dobrodružstve. Panasonic až do konca roka na vybraných modeloch Lumix G ponúka ďalšie 3 roky záruky navyše.

Webové stránky pre získanie predĺženej záruky na 5 rokov bez starosti: www.lumix5y.com  (webová stránka bude funkčná od 1.11.2018)

Až dva objektívy alebo ďalšie príslušenstvo zdarma

Do konca roka u vybraných predajcov získajú zákazníci k vybraným modelom Lumix G atraktívne príslušenstvo, ktoré im v konkrétnej situácii pomôže zachytiť realitu a nezabudnuteľnú atmosféru daného momentu. Pri kúpe rôznych fotoaparátov Lumix G môžu zákazníci získať navyše:

  • Portrétny objektív 43mm (85mm pre kinofilm) s vysokou svetelnosťou F1.7
  • Základný pevný objektív 25mm (50mm pre kinofilm) a vysokou svetelnosťou F.17
  • Reportážny objektív typu pancake 20mm (40mm pre kinofilm) a vysokou svetelnosťou F1.7
  • Batériový vertikálny grip
  • Štýlové originálne kožené pohotovostné púzdro s popruhom
  • Náhradné akumulátory

Limitovaná ponuka je časovo obmedzená na dobu trvania kampane alebo do vypredania zásob.

[1]  Prvý CSC fotoaparát na svete bol Lumix G1

Značky: