PhantomPDF ponúka úpravu PDF zadarmo

0

Pokročilá práca s dokumentami PDF priamo v cloude.

Bezplatný zobrazovač PDF dokumentov Foxit Reader možno poznáte. Je to rýchly nástroj na zobrazovanie PDF, no podobne ako Acrobat Reader, nemá funkcie na úpravu týchto dokumentov.

Foxit PhantomPDF Online je nástroj, ktorý umožní s dokumentmi tohto formátu pracovať v plnom rozsahu a teraz ho môžete používať zadarmo. Súbory môžete konvertovať do formátu aplikácií Microsoft Office, upravovať ich texty priamo v PDF, vytvárať PDF dokumenty z rôznych zdrojov, vytvárať formuláre, chrániť dokumenty heslom atď. To všetko s napojením na známe cloudové služby.

phantom pdf

PhantomPDF Online je bežne platený nástroj, teraz ho však firma ponúka do 30. septembra 2020 zadarmo. Stačí sa len prihlásiť cez tento link. A keďže ide o webovú aplikáciu, využívať ju môžete všade, kde sa prihlásite do tohto účtu vo webovom prehliadači. Nič netreba inštalovať.

Prečítajte si aj:

Stiahnite a čítajte zadarmo TOUCHIT 12/2019 v PDF

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár