PocketBook s hrdosťou predstavuje PocketBook InkPad 3 Pro – novú edíciu 7,8-palcovej čítačky elektronických kníh s ochranou proti vode a možnosťou pripojenia rozhrania Bluetooth. Tieto nové funkcie spolu s elegantným dizajnom, SMARTlight a zvukovým výstupom robia nový model Pocketbook skutočne profesionálnym kúskom na poli čítačiek elektronických kníh.

Veľké príležitosti vďaka veľkej čítačke elektronických kníh

Nový model PocketBook InkPad 3 Pro vo veľkosti knihy je vybavený 7,8-palcovou obrazovkou E Ink Carta™ HD (1404 x 1872) s rozlíšením 300 DPI. Takýto displej sa postará, že doslova zmiznú hranice medzi bežnou a elektronickou stranou, pretože veľkosť čítačky sa čo najviac podobá priemernej tlačenej knihe. Vďaka obrazovke najnovšej generácie zabudnete, že si čítate na čítačke. Oči necítia žiadnu záťaž a zlepšuje sa aj príjem informácií. Je to rovnaké ako pri čítaní bežnej papierovej knihy.

Krok ku slobode čítania

Pomocou PocketBook InkPad 3 Pro môžete bezpečne čítať kdekoľvek chcete. Môžete sa začítať v kúpeľni, pri bazéne, na pláži či dokonca v daždi. Nová čítačka elektronických kníh je celá vodoodolná. Povrchová vrstva hrubá len niekoľko mikrometrov spoľahlivo chráni vnútornú elektroniku zariadenia pred možným poškodením spôsobeným vystaveniu vlhkosti alebo tekutinám. Vďaka stupňu ochrany IPX8 možno zariadenie v sladkej vode ponoriť na 60 minút do hĺbky 2 meter bez škodlivých účinkov.

Lepšia ochrana vďaka puzdru

Na zabezpečenie ďalšej ochrany pred mechanickým poškodením obsahuje maloobchodná súprava PocketBook InkPad 3 Pro aj praktické puzdro čiernej farby. Použitím puzdra zvýšite aj efektívnosť e-čítačky. PocketBook InkPad 3 Pro má zabudovaný snímač krytu, ktorý automaticky zariadenie po vložení do puzdra prepne do režimu spánku.

Smart prispôsobenia pre váš smart životný štýl

Technológia SMARTlight je čosi viac než len obyčajné podsvietenie. Táto funkcia automaticky vyrovná jas a teplôt farieb obrazovky v závislosti od osvetlenia a denného času.  Používateľ si môže manuálne nastavovať jas a teplotu farieb podsvietenia priamo na strane knihy. Okrem toho si možno vytvárať šablóny s rôznymi súbormi nastavení jasu obrazovky, čím si zjednodušíte prácu s čítačkou a ušetríte si aj čas.

Nie je určená len čitateľom, no aj ľuďom, čo si knihu radi vypočujú

PocketBook InkPad 3 Pro má poskytovať maximálne možnosti každému používateľovi. Knihy na tomto zariadení nielenže môžete čítať, no dajú sa aj počúvať. Môže za to USB audio adaptér a bezdrôtové pripojenie cez rozhranie Bluetooth. Čítačka podporuje dva najpopulárnejšie zvukové formáty – mp3 a m4b. Vďaka tomu si môžete pohodlne kdekoľvek vypočuť a označovať záložkami svoje obľúbené audioknihy. Prípadne sa proste počas čítane započúvajte do hudby!

Ďalšou užitočnou funkciou PocketBook InkPad 3, ktorá stojí za zmienku, je možnosť prevodu textu na reč, vďaka čomu sa z vašej čítačky stane skutočný rozprávač. Pomocou funkcie prevodu textu na reč zariadenie skonvertuje text e-knihy na hlas, ktorý následne nahlas prečíta textový súbor z knižnice čítačky.

Vďaka rýchlosti zvládne každú úlohu

PocketBook InkPad 3 Pro disponuje vysokovýkonným dvojjadrovým procesorom a 1 GB pamäťou RAM, čo výrazne zvyšuje rýchlosť čítačky. V prvom rade zabezpečuje rýchlosť spúšťania aplikácií a služieb spolu s plynulým otáčaním stránok.

Batéria s kapacitou 1 900 mAh sa postará o týždne čítania bez nutnosti nabíjania. Interná pamäť čítačky sa rozšírila na 16 GB, čo umožňuje uloženie elektronickej knižnice s viac než 3000 knihami.  PocketBook InkPad 3 Pro podporuje 19 knižných a 4 grafické formáty (JPEG, BMP, PNG a TIFF). Všetky tieto súbory si navyše možno jednoducho do čítačky stiahnuť vďaka zabudovanému rozhraniu Wi-Fi a online službám: Dropbox, Send-to-PocketBook a PocketBook Cloud.

Predinštalované slovníky Abbyy Lingvo® s 24 jazykovými kombináciami nielenže zjednodušujú čítanie a preklad cudzojazyčnej literatúry, no tiež menia PocketBook InkPad 3 Pro na neoceniteľného pomocníka počas cestovania.

Štýlová čítačka s nízkou hmotnosťou – ideálny spoločník

PocketBook InkPad 3 Pro sa od konkurencie neodlišuje iba veľkou HD obrazovkou s uhlopriečkou 7,8 palca. Pri rozmeroch 195 x 136,5 x 8 mm je hmotnosť zariadenia iba 225 gramov, vďaka čomu ho môžete so sebou nosiť počas každodenných výletov do mesta, či do vzdialenejších končín.

Čítačka elektronických kníh vynikne vďaka štýlovému a dômyselnému dizajnu, ktorý odzrkadľuje najnovšie globálne trendy. Výrobok nielenže vyzerá skvele, je tiež aj mimoriadne ergonomický a pohodlne sa používa. Jednoducho sa drží a možno ho ovládať dokonca aj jednou rukou.

PocketBook InkPad 3 Pro – skutočný profesionál vo svete čítačiek elektronických kníh

Typ displejaE Ink Carta™
Rozlíšenie displeja1404 × 1872
Veľkosť displeja7.8“ (19,8 cm)
DPI300
Farebná hĺbka16 stupňov sivej
Dotykový displejKapacitný (multidotykový)
OsvetlenieÁno (SMARTlight)
ProcesorDual Core (2× 1 GHz)
RAM1 GB
Interná pamäť16 GB*
Batéria1900 mAh (lítium-iónová polymérová)**
Snímač zrýchleniaÁno
Snímač krytuÁno
Wi-FiÁno
BluetoothÁno
USB výstupMicro USB
Platforma (OS)Linux 3.0.35
Formáty e-kníh (bez konverzie)ACSM, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB(DRM), FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF (DRM), PRC, RTF, TXT
Formáty snímokJPEG, BMP, PNG, TIFF
Zvukové formátyMP3, OGG (prostredníctvom adaptéra micro USB a pripojenia Bluetooth)
Formát audiokníhMP3, M4B (prostredníctvom adaptéra micro USB a pripojenia Bluetooth)
Prevod textu na rečAngličtina (15 ďalších jazykov je k dispozícii na bezplatné stiahnutie na lokalite pocketbook.ch)
SlovníkySlovníky ABBYY Lingvo® (24 jazykových kombinácií), anglicko-nemecký, Websterov slovník 1913
Online službyPocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook
AplikáciePredajňa kníh, Knižnica, Slovník, Prehliadač, Audioknihy, Zvukový prehrávač, Galéria, Kalkulačka, Poznámky, Správy RSS, Šach, Klondike, Scribble, Sudoku
Rozmery195 x 136,5 x 8 mm
Hmotnosť225 g
Dostupné farbyMetalická sivá
Ochrana proti vodeÁno (IPX8)
Maloobchodná súpravaE-čítačka, kábel micro USB, zvukový adaptér micro USB, ochranné puzdro, príručka so stručným návodom, záručný list

 

Značky: