Podcast Dotyk: Ako Apple predstavil lacné inteligentné hodinky Apple Watch

2

Apple v septembri predstavil nové, lacné inteligentné hodinky Apple Watch. Lacné sú na pomery tejto značky. Okrem toho svetlo sveta uzrel aj nový iPad 2020 a aj nový iPad Air 4. generácie. Kto v týchto zariadeniach nájde zaľúbenie a prečo sme sa nedočkali predstavenia nového iPhonu? Aj o tom sa budú v tomto vydaní podcastu rozprávať Mišo, Ondrej a Roman.

Dotyk môžete počúvať zadarmo cez: Apple podcasty | Google podcasty | Spotify | Google Music | Podbean

Všetky diely podcastu Dotyk nájdete tu.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

2 komentáre

  1. Po prvé: Výborný podcast, tak ako všetky predchádzajúce. Pre mňa sú podcasty Dotyk jedny z najlepších v sektore IT na SK/CZ.

    Po druhé: Meranie EKG na Apple Watch funguje aj na Slovensku, najmenej od decembra 2019. Čo sa týka praktickej využiteľnosti, tak samozrejme nenahrádza špeciálne medicínske prístroje. Ale napr. v u nás blízkej Českej republike má jedna z českých zdravotných poisťovní (žial jej názov som si nezapamätal) zmluvu s kardiológom a majitelia Apple Watch s EKG majú možnosť, ak sú klientmi tejto poisťovnej, zdielať s daným lekárom záznamy z EKG urobeným na hodinkách, pričom lekár záznam vyhodnotí a v prípade indikácie nejakých problémov odporučí majiteľovi hodiniek navštíviť odborného lekára. To si myslím, že je celkový prínos. Pacient nič neplatí, lekára hradí poisťovňa a ak odborný lekár u majiteľa zistí včas naozaj nejaký srdcový problém, tak aj následná preventívna alebo skorá liečba je pre poisťovňu lacnejšia. Nie som však v tejto oblasti odborník a nechám sa poučiť inými.

Pridaj komentár