Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Ergonomická herná podložka pod myš Genesis Boron 500 XXL RGB s rozmermi 80 × 40 cm umožní pohodlne umiestniť na stôl nielen myš, ale aj klávesnicu.

Zväčšené rozmery podložky pod myš sú reakciou na potreby hernej komunity. Táto originálna podložka pod myš sa vyznačuje nielen svojou praktickou veľkosťou, ale taktiež funkčnosťou. Jej rýchly povrch zaručuje okamžitú a presnú odozvu a plynulý pohyb myši, čo určite ocenia ako začínajúci hráči, tak profesionáli v oblasti e-športov. Kompatibilita s optickými a laserovými myšami ďalej zvyšuje univerzálnosť tohoto príslušenstva.

Pri navrhovaní podložky pod myš Boron 500 XXL RGB tím dizajnérov značky Genesis nezabudol ani na stabilitu. Protišmyková gumová vrstva na spodnej strane podložky pod myš zabezpečuje vynikajúcu priľnavosť a zabraňuje jej kĺzaniu po stole, aj keď vzrušenie z hry dosiahne vrchol. To je dôležité hlavne pri dynamických hrách FPS a RTS, kde záleží na úplnej kontrole nad hlodavcom v ruke a akákoľvek chyba môže znamenať ohrozenie víťazstva.

Na vysokej úrovni stojí taktiež estetická stránka. Podložka pod myš v klasické čiernej farbe s decentným logom Genesis bude elegantným doplnkom každej hernej stanice. Pre tých, ktorí hľadajú ďalší „wow“ efekt, sa tím dizajnérov značky Genesis postaral o efektné RGB LED podsvietenie pozdĺž okraja s 12 dostupnými svetelnými režimami.

Ovládanie režimov podsvietenia sa vykonáva pomocou jednoduchého tlačidla a nevyžaduje inštaláciu špecializovaného softvéru. Užívateľský komfort je navyše zabezpečený v podobe odolného odpojiteľného USB kábla o dĺžke 180 cm, ktorý eliminuje problémy s jeho umiestnením a umožňuje používať podložku aj bez pripojenia.

Genesis Boron 500 XXL RGB nie je obyčajná podložka pod myš. Je to mierka kvality a štýlu pre moderných hráčov, ktorí hlodajú optimálnu kombináciu funkčnosti, pohodlia a dizajnu.

Podložka pod myš s RGB podsvietením Genesis Boron 500 XXL RGB je dostupná  prostredníctvom vybraných predajcov a resellerov za cenu od 19 EUR.

https://genesis-zone.com/product/boron-500-xxl-800x400mm

Značky: