Pošta vo Windows 10 sa rozširuje

0

Aplikácia na príjem pošty získava ďalšie možnosti.

Podľa servera WinAero, ktorý sa odkazuje na twitterovský príspevok nižšie, po novom pribúdajú ďalšie aplikácie Office. Tie síce nebudú úplnou súčasťou Pošty, no dajú sa odtiaľto spustiť.

Zatiaľ je to malá zmena, no používatelia tak získajú všetko na jednom mieste. Užitočné to môže byť vtedy, ak je aplikácia Pošta primárnou pre vaše emaily. Iste, Word si spustíte aj klasickou systém cez Štart, no toto bude viac po ruke.

Možno sa postupne dočkáme väčšej integrácie, aspoň čo sa týka úloh alebo kalendára. Tie sú takisto súčasťou ikon na rýchle spustenie ďalších aplikácií, no zatiaľ pracujú separátne.

Aktuálne teda pribudli tri aplikácie a to spustenie Wordu, ExceluPowerPointu.

Zdroj: WinAero

Prečítajte si aj:

Outlook sa spája s Googlom. K pošte pribudne kalendár

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár