Outlook sa spája s Googlom. K pošte pribudne kalendár

0

Niekoľko nových funkcií, ktoré budete radi využívať.

Outlook.com ako server na správu pošty, kalendára a poznámok dostáva nové funkcie. Microsoft ich testuje dlhšiu dobu a teraz ich podľa servera The Verge pridáva pre firemných používateľov. Počítame, že previazanosť účtov a noviniek zo sveta biznisu a „domácich“ používateľov tu bude čoskoro.

Jednou z noviniek je možnosť pridať kalendár služby Google do služby Outlook na webe. Uľahčí to plánovanie, ak používate viac kalendárov. Popri tom plánuje Microsoft zaviesť zobrazenie kalendára priamo v rozhraní Outlook.com. Nebudete sa tak musieť prepínať medzi samostatnými zobrazeniami oboch služieb.

Zdroj: The Verge

Prečítajte si aj:

OneDrive končí s jednou zo svojich funkcií

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>