Potvrdené: Vieme, kedy Samsung ukáže Galaxy S9

0

CES je miesto, kde všetci výrobcovia ukazujú svoje najnovšie produkty.

Výnimkou sú vlajkové lode medzi smartfónmi, tie sa v Las Vegas príliš neukazujú. Jedným z dôvodov je veľtrh Mobile World Congress, ktorý sa uskutoční v Barcelone iba pár týždňov po CESe.

Samsung oficiálne ukázal v Las Vegas novinku Galaxy A8 a DJ Koh, šéf mobilnej divízie Samsungu, oznámil, že novinky Galaxy S9 / S9+ budú predstavené práve na mobilnom kongrese v Barcelone. Na predstavení by mali zaznieť aj termíny, kedy budú nové vlajkové lode k dispozícii na svetových trhoch.

DJ Koh; Zdroj: Samsung

Niekdajšie správy špekulovali o tom, že spoločnosť by mohla novinky ukázať už na CES v Amerike, hovorca spoločnosti však rýchlo vyvrátil tieto domnienky.

Zdroj: Engadget

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy S9 bude mať vylepšenú technológiu skenovania dúhovky a rozoznávania tváre

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár