Samsung Galaxy S9 bude mať vylepšenú technológiu skenovania dúhovky a rozoznávania tváre

2

Samsung v tomto smere musí nevyhnutne inovovať vzhľadom na to, že jeho technológiu prelomili pomocou fotografie s vysokým rozlíšením. Spoločnosť sa žiaľ chce primárne zamerať na rýchlosť technológie.

Galaxy S8 prišiel tento rok so skenovaním dúhovky a nejaký čas tak viedol na trhu, no potom prišiel iPhone X s technológiou Face ID, ktorý predbehol konkurenciu technologicky o niekoľko mesiacov. Hoci Face ID tiež nie je neprelomiteľná technológia, stále patrí k najbezpečnejším technológiám skenovania tváre, keďže využíva 3D snímku tváre.

Spoločnosť Samsung chce investovať do vylepšenia technológie skenovania dúhovky a rozoznávania tvare a predstaviť tak prepracovanejší model Galaxy S9. Nová technológia by sa však mala zameriavať skôr na rýchlosť, než na bezpečnosť, čo môže spôsobiť mnoho problémov u technológie, ktorú je možné oklamať fotografiou vo vysokom rozlíšení.

Zdroj: AndroidAuthority

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

2 komentáre

  1. Pingback: Samsung Galaxy S9 by mal byť predstavený vo februári 2018 | TOUCHIT

  2. Pingback: Potvrdené: Vieme, kedy Samsung ukáže Galaxy S9 | TOUCHIT

Pridaj komentár