Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Telekom uvádza pre zákazníkov Magio IPTV zaujímavú novinku. V Magio videopožičovni nájdu okrem pestrej ponuky filmov už aj pôvodné seriály a šou z produkcie TV Markíza.

Televízni diváci sa v najbližších dňoch môžu tešiť napríklad na tituly Búrlivé víno, Chlapi neplačú, Farma, Kredenc, Doktori, Horná Dolná, Sekerovci, Svokra alebo Smotánka. V špeciálnej kategórii s názvom „Markíza“ nájdu nielen staršie časti, ale aj najnovšie diely v exkluzívnej predpremiére – môžu ich teda dokonca vidieť ešte skôr, ako budú odvysielané v televízii. Seriály budú k dispozícii v predpremiére za 60 centov a po odvysielaní v televízii len za 30 centov.

„Zákazníkom Magio televízie sa snažíme neustále prinášať zaujímavé novinky. Sme radi, že našim zákazníkom môžeme opäť ponúknuť niečo mimoriadne,“ uviedol Juraj Bóna, senior manažér pre produktový manažment a marketing Telekomu.

„Veríme, že fanúšikovia našich seriálov a šou ocenia nielen možnosť jednoducho sa vrátiť k starším dielom, ale aj vidieť novinky exkluzívne ešte pred ich odvysielaním,“ skonštatoval Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Značky: