Windows 10 má opäť problémy s poslednou aktualizáciou

1

Problémom sa nevyhla ďalšia aktualizácia.

Po aktualizačnom utorku z 12. mája je tu aktualizačný súbor KB4556799, ktorý opravuje viaceré problémy, no zároveň prináša ďalšie chyby. Ide o opravy prehliadača Edge, funkcií v súvislosti s balíkom Office ako aj interné opravy systému.

Podľa používateľov na sieti Redditfóre Microsoftu čelia problémom s audio zariadeniami. To od bežných problémov s funkčnosťou audia až po automatické odinštalovanie ovládačov. Zatiaľ to vyzerá tak, že stačí vypnúť zvukové rozšírenia a preinštalovať ovládač zariadení Realtek.

Závažnejší problém sa objavuje so stratou používateľských dát, kedy po reštarte systém obnoví pôvodný profil pre daného používateľa. Niektorí zase majú problém aktualizáciu nainštalovať. V prípade komplikácií sa ale tento opravný balík dá odinštalovať. Zasiahnutí sú používatelia verzií Windows 10 1903 a 1909.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Ako odinštalovať aktualizácie vo Windows?

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Jeden komentár

  1. Mohli by ste sa vrátiť na Windows 7 a nemali by ste takéto problémy win 7 nemala žiadnu chybu neviem načo ste ju zrušili

Pridaj komentár