Pred pár dňami sme spoznali Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2021. CS:GO turnaj spomedzi 8 top SK/CZ tímov najlepšie zvládol nakoniec tím eSuba, ktorý si tak na konto pripísal po 1. krát titul majstra SR v CS:GO.

Majstrovské ešportové zážitky priniesol exkluzívny partner Tipos, finále celého turnaja nám prinieslo napínavý súboj na 5 mapách, ktorý live sledovali tisícky divákov. Počas celých majstrovstiev SR beží aj exkluzívna súťaž v ktorej môžu fanúšikovia vyhrať letecký zájazd s plnou penziou na blížiace sa majstrovstvá sveta v Eilate, V4 future festival a iné vecné ceny. Viac info o súťaži nájdete TU.

Tím eSuba si okrem titulu odniesol finančnú výhru 5000 eur a postup na V4 Future Sports Festival v ktorom budú tímy bojovať o neuveriteľných 300 000 eur. Orange MSR však ešte nekončia a pokračujú 2. majstrovským víkendom. Tentokrát si pozrieme súboj tímov na turnaji Acer Predator League of Legends. Top 8 SK/CZ tímov prichádza do bratislavského ešportového štúdia ChuckTV. Sleduj priamy prenos turnaja na streamovacej platforme Twitch a priamo na TV obrazovkách vďaka ChuckTV.

eSuba víťaz CSGOZdroj: Y-ZONE
eSuba víťaz CSGO

Harmonogram vysielania Acer Predator League of Legends:

  • 14.10. – štvrtok – 14:00 – 24:00
  • 15.10. – piatok – 12:00 – 24:00
  • 16.10. – sobota – 11:00 – 24:00
  • 17.10. – nedeľa – 15:00 – 24:00

4 dni nabité napínavými zápasmi, toto všetko ťa čaká už od štvrtka 14.10 od 12:00. Vysielaním ťa budú sprevádzať moderátori Anton „Grave“ Cvik a Jaro Melišek. O komentár zápasov sa počas celého víkendu postará legenda twitchu: Xnapy za doprovodu komentátorov: Jozef Guzmický, Martin Buch a Peter Sitár. Novinkou na MSR je Tipos Analyst Desk, počas ktorého zhodnotia zápasy tímov analytici. Okrem zápasov ťa na vysielaní čakajú aj rozhovory s hráčmi, giveaway hodnotných cien od Fractal Design alebo RedBull alebo hlasovanie o najužitočnejšieho hráča.

Finalistami, ktorý zabojujú o prizepool 2450 eur sú tímy: eSuba, Cryptova, Dynamo Eclot, Heet, Carnis, Olmíci, Imobilné ratraky a Ultimátny Klubík Kamarádů. Tímy sa do finále prebojovali zo 4 online kvalifikácií na webe www.yzone.sk. Uspejú tímy z ešportových organizácií? Alebo sa stane majstrom SR niektorí z poloamatérských tímov? Sleduj live stream zápasov a zisti spolu s nami.

Všetky tímy Acer Predator League of Legends turnaja prichádzajú už tento týždeň do Bratislavy, aby si osobne zmerali sily v súbojoch v ChuckTV. Zostavy majú zabezpečené pohodlie hodné majstrov, teda ubytovanie v hoteli Vienna House Easy, kde na nich čakajú aj tréningové miestnosti spolu s Budiš chill-out zónou.

League of Legends turnaj ti prinášajú hlavní partneri – Acer Predator a Budiš.

Zdroj: Y-ZONE

Harmonogram štvrtkových zápasov:

  • 14:00 – Cryptova – Imobilné ratraky
  • 17:00 – Olmíci – Carnis
  • 19:00 – Ultimátny Klubík Kamaradů – HEET
  • 21:00 – Dynamo Eclot – eSuba

Posledný majstrovský víkend bude patriť FIFA 22 turnaju. Najlepších 12 hráčov na konzole PlayStation 5 si zmeria sily o majstrovský titul a prizepool 750 eur už v piatok 22. októbra od 15:00. Do súbojov sa môžeš zapojiť aj ty. Stačí, ak sa prihlásiš do otvorenej kvalifikácie, ktorá sa uskutoční už 16.10. Registráciu zadarmo nájdeš TU.

Značky: