Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Ku všetkým Android TV televízorom a  soundbarom TCL teraz IPTV služba SledovanieTV ako darček. 103 kanálov, vrátane HBO, Filmbox, Sport1 i Sport2

TCL Electronics (1070.HK), jeden z hlavných hráčov na globálnom poli odvetvia výroby televízorov a vedúca spoločnosť pre spotrebnú elektroniku, oznámila, že teraz zákazníci na slovenskom trhu dostanú IPTV službu SledovanieTV ako darček ku všetkým modelom televízorov TCL Android TV, Thomson Android TV a soundbarom TCL.

SledovanieTV

SledovanieTV ponúka pre všetkých majiteľov novo zakúpených televízorov TCL Android TV prístup k prémiovému obsahu, ktorý zahŕňa 85 televíznych kanálov, 66 rádií, HBO, HBO2, HBO3 vrátane filmotéky HBO GO, 13 kanálov zo skupiny FilmBox, Sport1 a Sport2. Celkom teda 103 TV kanálov a 2 filmotéky. Darček môžu získať zákazníci k novo zakúpeným televízorom TCL Android TV, Thomson Android TV a soundbarom TCL. Akcia platí od 8.6. do 31. 12. 2021. K ponuke sa vzťahujú nižšie uvedené podmienky2.

Medzi benefity SledovanieTV patrí FullHD a 4K kvalita vysielania, prehrávanie vysielaných programov až 7 dní spätne a uloženie až 50 hodín v cloude. SledovanieTV je možné používať súbežne na 2 televízoroch a  2 mobilných zariadeniach. SledovanieTV je navyše dostupné kdekoľvek v EU.

Balíček SledovanieTV je možné získať veľmi jednoducho1. Stačí sa zaregistrovať a zadať sériové číslo zakúpeného modelu televízora alebo soundbaru na webe www.sledovanietv.sk/tcl a následne stiahnuť v Obchode Play aplikáciu SledovanieTV. Registráciu je nutné vykonať do 30 dní od zakúpenia televízora alebo soundbaru TCL alebo Thomson.

Darček SledovanieTV má hodnotu 66 EUR a je zdarma podľa typu balíčka až po dobu 6 mesiacov.

Viac tu 

Značky: