Mnoho majiteľov drahých notebookov už stálo pred voľbou, či si zaobstarať drahé originálne príslušenstvo rovnakej značky ako notebook, alebo siahnuť po lacnejšej a rovnako funkčnej alternatíve. Značka Trust dodáva príslušenstvo typizované pre jednotlivé značky za zlomok ceny originálu, avšak niekedy aj s lepšími parametrami.

TRUST MAXO – napájací adaptér pre notebooky Apple

Nabíjačka notebookov značky Apple s výkonom 61 W spoľahlivo a bezpečne nabije nielen laptop, ale aj iné zariadenia s USB-C a to vďaka svojmu vysokému výkonu, aj pomocou rýchleho dobíjania USB PD 3.0. V balení je nabíjací kábel dlhý 2 m a adaptér má zabudovanú ochranu proti prepätiu a prebitiu, o 30% menšie rozmery než originál aj nižšiu váhu.

Odporúčaná maloobchodná cena 39 eur

TRUST DALYX 10 v 1 USB-C DOCK

Multiportová dokovacia stanica Trust Dalyx 10-in-1 poslúži na rozšírenie možností konektivity vášho notebooku s USB-C portom. Disponuje portom HDMI pre pripojenie monitora s rozlíšením až 4K, portom GLAN, čítačkou pamäťových kariet SD a microSD, štyrmi portami USB 3.2 Gen 1 typ A s prenosovou rýchlosťou 5 Gbps pre pripojenie periférií a dvomi portami USB-C PD pre rýchle nabíjanie. Telo USB hubu je vyrobené z kvalitnej zliatiny hliníka, ktorá je zárukou vysokej odolnosti a nízkej hmotnosti. Súčasťou je stojan pre vylepšenú ergonómiu a prúdenie vzduchu pod notebookom.

TRUST DALYX 10 v 1 je kompatibilný so systémami Windows, Mac OS a Chrome OS.

Odporúčaná maloobchodná cena 99 eur

TRUST DALYX 7 v 1 USB-C DOCK

Adaptér DALYX 7 v 1 disponuje portom HDMI pre pripojenie monitora s rozlíšením až 4K, portom GLAN, čítačkami pamäťových kariet SD a microSD, dvoma portami USB 3.2 Gen 1 typ A s prenosovou rýchlosťou 5 Gbps pre pripojenie periférií a jedným portom USB-C PD pre rýchle nabíjanie. Telo USB hubu je vyrobené z kvalitnej zliatiny hliníka, ktorá je zárukou vysokej odolnosti a nízkej hmotnosti.

Odporúčaná maloobchodná cena 59 eur

TRUST TECLA-2

Bezdrôtový set klávesnice a optickej myši s rozlíšením 1600 dpi je vhodný pre každodenné používanie doma alebo v kancelárii. Klávesnica je odolná voči postriekaniu, stisk kláves je veľmi tichý, má 10 multimediálnych tlačidiel, protišmykovú opierku a CZ / SK rozloženie kláves. Myš má ergonomické prevedenie a je vhodná pre pravákov aj ľavákov. Má nastaviteľné rozlíšenie až 1600 dpi, 5 tlačidiel a roller, rozhranie USB.

Set sa pripája k počítaču typu Windows, Mac OS alebo Chrome OS pomocou USB dongle a je napájaný štyrmi AAA batériami (2 v myši a 2 v klávesnici).

Odporúčaná maloobchodná cena 31 eur

Značky: