Prístupový bod Zyxel NWA90AX je jednoduché a cenovo dostupné bezdrôtové zariadenie. Umožňuje najvyššiu rýchlosť pripojenia aj flexibilnú vzdialenú správu.

Len ťažko by ste dnes hľadali človeka, ktorý nepozná technológiu WiFi a pravidelne ju nepoužíva, či už v práci, doma alebo na cestách. A aj keď mnohí používatelia kladú dôraz na maximálnu rýchlosť pripojenia a prístup k čo najväčšiemu počtu pokročilých funkcií, často nám bohato stačí jednoduché a cenovo dostupné riešenie, ktoré garantuje slušný výkon a zvládne všetko, čo potrebujeme.

A práve na túto cieľovú skupinu mieri nový prístupový bod NWA90AX od spoločnosti Zyxel. Hoci ide o najjednoduchší a cenovo najdostupnejší produkt pre bezdrôtovú konektivitu v histórii Zyxel, má NWA90AX všetko, čo organizácia potrebuje ku svojmu každodennému fungovaniu.

Kráľom svojej triedy

Za prvé, prístupový bod NWA90AX je kompatibilný s WiFi 6, t.j. s najnovším a v súčasnosti najrýchlejším štandardom bezdrôtovej konektivity. Všetky nové notebooky, tablety a smartfóny podporujú vyšší výkon, ktorý umožňuje práve štandard WiFi 6 (802.11ax). Prístupový bod NWA90AX naviac tento štandard podporuje v pásme 2,4 GHz aj 5 GHz, čo pre vás znamená väčšie pokrytie a flexibilitu.

Za druhé, vďaka kompatibilite s riešením NebulaFlex je možné prístupový bod NWA90AX riadiť lokálne alebo prostredníctvom cloudovej služby Nebula pre jeho vzdialenú správu a monitoring. S riešením NebulaFlex môžete medzi týmito dvoma spôsobmi správy kedykoľvek ľubovoľne prepínať.

A práve tieto dve dodatočné výhody model NWA90AX odlišujú od ostatných zástupcov jeho triedy. Na trhu dnes neexistuje žiadny ďalší prístupový bod základnej úrovne, ktorý ponúka jednak podporu WiFi 6 a súčasne aj možnosť vzdialenej správy.

Podporované sú až štyri identifikátory SSID, vďaka ktorej môžete na prístupovom bode NWA90AX nastaviť viac sietí WiFi. To znamená, že menšie firmy, organizácie, kaviarne či napríklad reštaurácie môžu rôznym skupinám používateľov, napr. svojim IT správcom, ostatným zamestnancom, návštevníkom a hosťom, poskytovať rôznu sieť.

Rýchlosť, flexibilita a spoľahlivosť v jednom

V prípade modelu NWA90AX za veľmi priaznivú cenu získavate kvalitný produkt, ktorý neponúka iba jednoduchú funkčnosť, ale tiež lepšiu technológiu.

Petr Koudelka, Senior Sales Engineer spoločnosti Zyxel.

Značky: