Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Najinovatívnejší herný headset kombinuje pokročilé technológie s vysokým komfortom.

Logitech G, herná značka spoločnosti Logitech, dnes predstavila dva nové PRO herné headsety Logitech G PRO X Gaming Headset a Logitech G PRO Gaming Headset. Najnovšie prírastky do radu herných periférií Logitech G PRO boli navrhnuté a skonštruované v spolupráci so špičkovými e-športovcami. Kombinujú neuveriteľné pohodlie a odolnosť s vysoko výkonnou zvukovou a hlasovou technológiou, takže všetci hráči bez ohľadu na ich schopnosti môžu počuť a znieť ako profesionáli.

Tweetujte: Hear like a PRO, sound like a PRO, s novými @LogitechG PRO X a PRO Gaming Headsetmi vybavenými technológiou @BlueMicrophones VO!CE. Ďalšie informácie: https://blog.logitech.com/2019/07/09/pro-headset.

PRO X predstavuje debut softvéru Blue VO!CE, ktorý bol vyvinutý v spolupráci s poprednými odborníkmi v oblasti mikrofónov Blue Microphones. Vďaka pokročilému hernému softvéru Logitech G HUB môže teraz Blue VO!CE v reálnom čase používať sadu efektov pre mikrofón, ktorá umožňuje čistú a profesionálnu hlasovú komunikáciu. Vo výsledku môžete svoj hlas vyladiť na základe vašich individuálnych preferencií tak, že vás spoluhráči budú lepšie počuť, alebo môžete znieť ako profesionálny streamer.

“Bol som ohúrený rozdielom, ktorý spravil Blue VO!CE vo zvuku ako znie mikrofón headsetu,” povedal Hamlinz zTSM Fortnite. “Urobili headset ktorý znie ako broadcast mikrofón. To je pecka.”

Po vybalení z krabice môžu hráči používať integrovanú funkciu nahrávania a prehrávania Blue VO!CE, ktorá umožní rýchly výber profilu filtra, ktorý znie presne podľa ich unikátneho tónu hlasu a hlasitosti. Pre hráčov, ktorí majú záujem o ďalšie prispôsobenie má Blue VO!CE pokročilý režim s úplnou sadu pro-grade efektov vrátane kompresoru, de-esseru a de-popperu.

„Nech už streamujete alebo bojujete spolu s priateľmi, jasná komunikácia je základom skvelej tímovej spolupráce,“ povedal John Maier, prezident Blue Microphones. „S uvedením Blue VO!CE pre Logitech G Pro X sme schopní pomôcť hráčom nastaviť neuveriteľne čistú, profesionálnu komunikáciu iba pomocou pár kliknutí, takže si môžu byť istí, že vždy budú znieť najlepšie ako sa dá.“

S cieľom pomôcť profesionálom pri ich náročných tréningoch a na ich cestách, boli nové headsety vyvinuté od základu tak, aby ponúkali dostatočné pohodlie počas celodenného používania a zároveň poskytovali neuveriteľne dlhú životnosť. Ich ľahká konštrukcia je vyrobená z hliníka a ocele, náušníky (mušle) sú z mäkkej pamäťové peny s prémiovým koženým obalom. Súčasťou balenia PRO X je aj sada náušníkov pokrytých velúrom.

„Vývoj produktov s profesionálnymi eŠportovcami je zárukou, že naše vybavenie ponúka všetko čo potrebujete na to, aby ste mohli hrať najlepšie ako len dokážete,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ spoločnosti Logitech Gaming. „Pri tvorbe našich nových herných headsetov série PRO sme spolupracovali s hráčmi z oblasti eSport z celého sveta, aby nám pomohli navrhnúť herné headsety, ktoré vám umožnia počuť a znieť ako profesionálom.“

Herné slúchadlá PRO X a PRO sú kompatibilné s PC a mobilnými zariadeniami. Vybavené sú exkluzívnymi zvukovými meničmi Pro-G 50mm od Logitech G, ktoré sú vyrobené z hybridného materiálu pre vysokokvalitnú reprodukciu s mohutnými basmi a bohatým zvukom. PRO X navyše ponúka DTS Headphone: X® 2.0 surround sound – neuveriteľnú technológiu, ktorá simuluje 3D prostredie originálneho zvukového mixu.

Cena a dostupnosť

Náhlavné sady Logitech G PRO X Gaming Headset a Logitech G PRO Gaming Headset by mali byť k dispozícii na LogitechG.com a u predajcov od júla 2019 za odporúčanú maloobchodnú cenu 129€ a 99.99€. Pre ďalšie informácie navštívte náš web, blog alebo nás kontaktujte cez Twitter @LogitechG, Facebook a Instagram @LogitechG.