Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Predstavujeme svetovo prvý NFT hostel, a to prepojením reálneho sveta s virtuálnym Metaverse pomocou CHORSGod NFT (nezameniteľnými tokenmi).

CHORS vytvoril novú ubytovaciu časť prostredníctvom 26 Blokov, ktoré dokopy vytvárajú reťaz s rôznymi úrovňami vybavenia a luxusu v malom. Bloky sú vytvorené v industriálnom štýle, disponujú elektricky ovládanými svetlovodmi, eko rekuperáciou a sú určené pre krypto nadšencov, ktorí hľadajú miesto s pravými NFT umeleckými dielami inšpirovanými významným slovenským maliarom Marekom Ormandíkom.

Doteraz bol CHORS miestom, kde si cestovatelia oddýchli na svojich potulkách po svete, no teraz, už môžu byť súčasťou aj virtuálneho Metaversu. Vlastníctvom digitálnej identity vo forme CHORSGod NFT, si budú môcť zobrať svoju vášeň spoznávania ako reálneho tak aj toho virtuálneho sveta hocikam pôjdu.

Výhody pre vlastníkov CHORSGod NFT

Vernostný systém CHORSGod NFT bude slúžiť pre hostí hostela CHORS, ktorí očakávajú prémiové VIP
služby.

Každý hosť tak bude môcť bezplatne využívať:
● Raňajky
● Prémiová káva
● Welcome drink
● 20% doživotné zľavy na pobyty, jedlá a nápoje

Získať svoje CHORSGod NFT bude možné už začiatkom septembra za 200 €, vrátane 100 € kupónu na
ubytovanie v CHORS, pre všetky detaily a presný dátum je potrebné sledovať Twitter a pripojiť sa do
Telegram skupiny

Vzrušujúce časy pred nami…

2022 je rok prepojenia Metaversu s realitou a kedy si NFT užijú skutočné využitie. Viac informácií na MetaCHORS.com alebo na business@metachors.com, +421 917 153 914

Značky: