Qubit Konferencia na kybernetickú bezpečnosť po prvýkrát na Slovensku

0

Po Prahe, Sofii a Belehrade sa Qubit presunie do krásnych Tatier.

Prvý ročník konferencie na kybernetickú bezpečnosť v Qubit štýle sa bude konať 26.-27. mája 2021 v Hoteli Grand Jasná v Demänovskej doline. Témou tohtoročnej konferencie je digitálna transformácia.

Konferencia pozostáva z dvoch dní, a jej začiatok sa odohrá už 25. mája večernou VIP Recepciou pre pozvaných hostí. Vďaka neformálnej diskusii pri pohári dobrého vína sa hostia budú môcť lepšie spoznať a niektorí pokračovať v už rozbehnutých debatách.

Oficiálny konferenčný deň pripadol na 26. mája, kedy budú prebiehať panelové diskusie, keynote prednášky a prípadové štúdie s odborníkmi na kybernetickú a informačnú bezpečnosť. Po skončení konferencie čaká všetkých rečníkov a účastníkov Networkingová večera. Večer sa bude niesť v znamení príjemnej atmosféry a dobrej hudby.

Počas konferenčného dňa bude nabitý program plný zaujímavých prednášok, na ktoré dohliadali členovia Speaking Bureau: Ján Adamovský, Roman Čupka a Jaroslav Ďurovka. Za pozornosť stojí spomenúť keynote prednáška na tému SK-CERT: Aktuálne a budúce hrozby v podaní Rastislava Janotu a prednáška Digitálna transformácia v podaní Jakuba Berthotyho, či téma Evolúcie budovania povedomia o bezpečnosti v organizácii pod vedením Jozefa Úrodu.

Panelové diskusie sa budú zaoberať nemenej zaujímavými témami, ako napr. Risk manažment v dobe digitálnej transformácie a Kybernetická bezpečnosť a kyberkriminalita z pohľadu legislatívy SR a EÚ. Popoludní sa účastníci môžu tešiť na tému Ako na audit kybernetickej bezpečnosti a Biznis cloud v kontexte silnejúcej regulácie.

Špeciálnym sprievodným podujatím bude predstavenie Incident Response Platformy od spoločnosti SophistIT, kde sa dozviete ako najefektívnejšie a najpresnejšie reagovať na pokročilé hrozby a vyvíjať bezpečnostnú infraštruktúru v organizácii.

Druhý deň, 27. mája, bude venovaný klubovým stretnutiam odborníkov v rámci CySec Clubu, DPO ClubuCISO Clubu. Tieto stretnutia ponúkajú priestor na riešenie aktuálnych problémov a odbornú diskusiu za okrúhlym stolom. Klubové stretnutia budú viesť ich chairmani: za CySec Club – Ivan Makatura a Rastislav Janota, za DPO Club – Tatiana Valentová a za CISO Club – Marek Zeman.

Registrácia na Qubit Conference Tatry 2021 je otvorená! https://tatry.qubitconference.com/

Zdroj: Qubit

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár