Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Bistro.sk v spolupráci s Rajo tento rok po prvýkrát dopraje možnosť objednať si raňajky priamo do stanového mestečka prostredníctvom svojej aplikácie a Bistrokuriérov.

Rozloha stanového mestečka na Pohode sa blíži k hranici veľkosti 20 futbalových ihrísk. Okrem veľkej rozlohy areálu, cestu za prvým jedlom dňa, môžu nečakane predĺžiť aj prípadné znížené kognitívne (životné) funkcie po prebdenej noci a ťažkosti so vstávaním, preto donáška jedla skoro až k zipsu stanu je skvelým riešením.

     Nepotrebujete hotovosť

Ráno v stane, kde je „sto stupňov“, môže byť komplikované a hľadanie mincí na jedlo zdĺhavé. Celý proces donášky preto bude fungovať prostredníctvom aplikácie a bez potreby použiť hotovosť. Účastníkom festivalu po náročnej noci tak podstatne uľahčí prístup ku kvalitným raňajkám.

V aplikácii Bistro.sk stačí vyhľadať špeciálnu raňajkovú donášku na trenčianskom letisku a objednať si raňajky z hlavnej raňajkárne Rajo. Pravidelní užívatelia aplikácie, ktorí budú na Pohode, dokonca dostanú notifikáciu o tejto službe priamo na svoj smartfón. Po prijatí objednávky vám vaše raňajky doručia Bistrokuriéri na určené body vyzdvihnutia v stanovom mestečku, tzv. vlajočky. To, ako dlho bude donáška trvať a kedy mate prísť na bod vyzdvihnutia vám ukáže aplikácia, presne tak ako ste zvyknutí.

    Špeciálne raňajkové menu od 07:00 – 14:00

Na festivale sa časový úsek s názvom „ráno“ automaticky predlžuje a pre každého znamená niečo iné. Určite bude na festivale aj skupina účastníkov, ktorí volajú ránom čas, kedy by mali obedovať. Aby bolo vyhovené aj najväčším spáčom a neprišli o možnosť objednať si kúsok raja – donáška raňajok bude fungovať až do 14:00.

Ponuka raňajok bude obsahovať 5 rôznych raňajkových menu. Čerstvo pečenú provensálsku mini bagetu, müsli, ale aj čerstvé ovocné šaláty. Špecialitou bude aj bezlepkový a bezlaktózový balíček. Aby bola vaša návšteva na Pohode naozaj pohodová a nezmenila sa na turistický zájazd, objednajte si radšej vaše raňajky cez aplikáciu Bistro.sk.

Zdroj: Bistro.sk

Prečítajte si aj:

Bistro.sk má vynovenú mobilnú aplikáciu. Prináša nové funkcie aj čas doručenia