Hudobný reproduktor na tú správnu oslavu alebo posedenie. Nestratí sa v telocvični ani pri ohni alebo bazéne.

Je stavaný tak, aby ste ho nosili všade so sebou a nemuseli sa obávať jeho poškodenia. Aj preto odolá postriekaniu vodou a má priamo certifikáciu IPX4.

K reproduktoru sa dajú pripojiť káblový mikrofón a gitara. Jeden mikrofón, a to bezdrôtový, máte priamo v balení a dá sa hneď použiť.

Z pohľadu využitia sa podobá na ostatné reproduktory tohto typu od JBL. Okrem tradične silného a bohatého zvuku JBL Pro Sound pridáva režim Bass Boost. Ten zosilní basy tak, že ich rozhodne budete počuť a cítiť. Aj z toho dôvodu je navrhnutý tak, aby sa využíval naležato. Máte možnosť nastaviť hlasitosť gitarového vstupu aj mikrofónu tak, aby ste mohli vytvoriť dokonalý sprievod k vašej hudbe. Prepojenie s počítačom alebo smartfónom je klasicky cez Bluetooth, no máte možnosť použiť aj flash disk a púšťať hudbu aj bez pripojeného zariadenia.

Celkovo máte k dispozícii 100 W hudobného výkonu a komu by sa málilo, má možnosť spojiť dva reproduktory do jedného, a to pomocou TWS systému, ktorý využívajú skutočne bezdrôtové slúchadlá. Nechýbajú svetelné efekty, ktoré sa dajú prepínať priamo na reproduktore, ale tiež aj úplne vypnúť. To ale pravdepodobne neurobíte, nakoľko sú výborné a do večernej atmosféry ako uliate.

Zaujme vás:

  • 100 W výkon a zosilnené basy
  • Svetelné efekty
  • Možnosť bezdrôtovo spojiť dva reproduktory
  • Mikrofón v štandardnej výbave
  • Odolnosť voči vode IPX4
  • Výdrž až 6 hodín na batériu

Cena: 299 €

Zapožičal: www.jbl.sk

Michal Reiter

Michal Reiter
Publikujem o dianí na internete, súkromí, bezpečnosti a testujem notebooky, smartfóny, audio produkty a ďalšie gadgety.