Recenzia JBL Quantum 800: Slúchadlá pre hráčov

0

JBL Quantum 800 posúva funkcie modelu Quantum 400 ešte o krok ďalej a hlavne prináša možnosť bezdrôtového pripojenia k počítaču cez 2,4 GHz USB adaptér, prípadne cez Bluetooth 5.0. Pripojenie cez Bluetooth využijete aj v kombinácii s mobilnými zariadeniami. Súčasťou balenia je tiež USB kábel a kábel s 3,5 mm jackom, takže máte k dispozícii prakticky všetky spôsoby pripojenia.

Aj v tomto prípade je k dispozícii softvér JBL QuantumENGINE s funkciami ekvalizéra, priestorového zvuku a podsvietenia. Svetelné efekty sú pokročilejšie, okrem podsvietenia loga JBL sú slúchadlá vybavené aj vonkajším podsvieteným kruhom. S tým súvisí vylepšenie dizajnu, Quantum 800 vyzerajú na pohľad najviac prémiovo.

Výklopný mikrofón ponúka vyhradené tlačidlo na jeho zapnutie a vypnutie, pričom nechýbajú ani ovládacie prvky na reguláciu hlasitosti, resp. nastavenie pomeru medzi hlasitosťou hry a komunikácie s ostatnými hráčmi. V prípade pripojenia cez Bluetooth však regulácia hlasitosti na slúchadlách nefunguje, takže ju budete regulovať priamo na zariadení. Extra funkciou modelu Quantum 800 je aj funkcia aktívneho odhlučnenia zvuku.

Ak to teda zhrnieme, JBL Quantum 800 sú najlepšie vybavené slúchadla tohto radu. Prinášajú všetky funkcie, ktoré sme chválili v prípade modelu Quantum 400, pričom pridávajú aktívne odhlučnenie a možnosť bezdrôtového pripojenia. Výdrž batérie dosahuje v prípade bezdrôtového pripojenia až 14 hodín.

Zapožičal: www.jbl.sk

Cena: 199 €

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár